Глава Міністерства закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевічс повідомив у Twitter про свої побоювання з приводу майбутнього Росії.

Дипломат зазначив, що поведінка російської влади призведе до такого ж фіналу, як і у Третього рейху, який програв дві світові війни.

Раніше Рінкевічс повідомляв, що публічне визнання президента РФ Володимира Путіна в анексії Криму поставило крапку в цьому питанні. Такими словами, на думку дипломата, Росія підтвердила побоювання Європейського союзу в агресивній політиці по відношенню до України.

15 березня в ефірі "Росія 1" показали фільм, присвячений річниці анексії півострова. У фільмі президент Росії детально розповідає про незаконне присвоєння української території.

Латвія підтримує політику ЄС щодо введення і посилення санкцій проти Росії.

Популярні новини зараз
На Максима Галкіна напали під час виступу через жарти про росію: артист показав обличчя в гематомах путін ховав від народу ще одну свою дачу: кожен сантиметр просякнуто розкішшю Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?" "Перестаньте виправдовуватись": шанувальниця дала пораду акторці Ользі Сумській
Показати ще