Українських емігрантів звинувачують у вибуху газової труби в Нью-Йорку

поділитись

0

512

У Нью-Йорку вибухнув житловий будинок через неправильне поводження із газом. У трагедії звинувачують українських емігрантів, що заселяли дім.

Лише тепер американські правоохоронці розповіли подробиці трагічного вибуху будинку в Нью-Йорку. Сантехнік, що працював в будівлі на Іст-Віллідж, де минулого місяця загинули дві людини, зізнався в незаконному підключенні до газової системи в будинку.

Про це повідомляє видання New York Post.

Чоловік переклав провину на свого боса, щоб відвести від себе звинувачення. Він сказав, що саме власниця земельної ділянки, українка Марія Гриненко, наказала йому виконати незаконну роботу.

Влада ще не вирішила, чи укладати угоду з працівником, чи використовувати всі свідчення проти нього. Офіційне розслідування поки на початковій стадії, слідство намагається відновити картину події.

Слідчі підозрюють, що незаконний пристрій з відбору газу видалили з лінії перед початком інспекції, а потім знову встановили. Небезпечне підключення здійснили за півгодини до руйнівного вибуху.

Новини світу: "Кенія помстилася бойовикам за масове вбивство студентів"

Відомо, що Марія Гриненко отримала ділянку, на якій стоять кілька будинків, у спадок від свого покійного чоловіка. Він був власником етнічного українського ресторану в Іст-Віллідж, але помер в 2004 році.

29-річний син Гриненко Михайло перебував у будівлі в день вибуху. Під час трагедії він серйозно постраждав, але його генеральний підрядник Ділбер Кукіч самостійно допоміг йому вибратися з-під завалів.

Кукіч тепер чекає суду за звинуваченням в отриманні хабара за участю переодягненого чиновника, котрий видавав себе за інспектора з міського будівництва.

[gallery]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
21.10.2017
Кремлівський диктатор розповів про нову технологію, що може знищити людство
0
0
01:23 22.10.2017
Кадиров уже дозволяє собі критикувати Кремль, і він - не останній
0
0
22:30 21.10.2017
Уряд та парламент регіону розпустять
0
0
19:43 21.10.2017
Всі учасники отримали спеціальні сертифікати після проходження курсів
0
0
17:59 21.10.2017
Станом на поточний рік, до сусідньої країни виїхало до 8 тисяч наших медиків, а назад не повернулася й половина з них
0
0
15:35 21.10.2017