На одному з пляжів Японії зафіксували рекордний викид дельфінів.

Близько 150 ссавців знайдені на ділянці пляжу, довжиною в 4 км, в префектурі Ібакарі, недалеко від Токіо.

Експерти-екологи досліджують причину масового викиду тварин.

Начальник берегової охорони повідомив, що такий масовий викид тварин є рідкістю, тому що на березі часто знаходять одного або декількох дельфінів.

"Якщо на берег викидається одна тварина - цьому може бути кілька пояснень. Дельфіни, кити, морські свині і тюлені викидаються на берег самотужки, коли втрачають орієнтацію або страждають від якого-небудь захворювання, інфекції або рани. Фактори, здатні призвести до масового викидання тварин на берег, включають напад хижаків, складну топографію, зміну рівня води під час припливів і відливів, природні катаклізми, геомагнітні аномалії, використання гідролокаторів та іншого акустичного обладнання ", - повідомив" Знай" еколог Роман Коваленко.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще