Кліматична угода, з великою помпою підписана в Парижі, не стане засобом боротьби із глобальним потеплінням.

Про це пише "Корреспондент".

За словами експертів, навіть якщо більшість держав до 2020 року ратифікує конвенцію, сам документ не містить жодних норм, які можуть примусити їх виконувати екологічні вимоги.

"При цьому клімат продовжує поступово змінюватися, і в останні роки ситуація стає дедалі складнішою", - розповів журналу Мегі Кейхіл з American Enterprise Institute.

За словами видання, навіть якщо США та Китай, які відповідають за більш ніж 30% світових викидів, задумаються над їх урізанням, це не змінить загальної картини.

Популярні новини зараз
Нові правила бронювання з 1 грудня: хто підпаде під мобілізацію ТЦК вже за тиждень Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично "Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Показати ще

Як вважають аналітики, аби зараз допомогти бідним країнам побороти кліматичну кризу, потрібно щорічно виділяти не менше 1 трлн доларів (а не 100 млрд, як сказано в угоді), "а ці гроші ніхто не хоче давати".

Читайте також: В Арктиці зафіксували найвищу температуру за 115 років

До того ж, стверджує видання, "екологічний рух поступово йде на спад", а тому "немає сенсу робити різкі рухи і позбавляти себе звичного рівня життя заради ілюзорних планів із збереження стабільного клімату на Землі".

Нагадаємо, 12 грудня в Парижі 196 країн світу ухвалили "історичну" кліматичну угоду. Країни зобов'язуються зменшити шкідливі викиди в атмосферу та стримати потепління клімату.