Сьогодні близько 4:00 на Донбас відправився черговий гуманітарний конвой Росії. У складі колони знаходиться 120 машин, які традиційно розділяться на дві частини - одна поїде до Луганська, друга - в Донецьк.

Начальник Національного центру управління в кризових ситуаціях МНС Росії Олег Воронов відзначив, що машини привезуть жителям окупованих територій 1,4 тонни гуманітарної допомоги. Серед вантажів - подарунки для ветеранів Великої Вітчизняної війни напередодні 70-річчя Дня перемоги.

"У подарункові набори увійшли продукти харчування, в тому числі крупи і макарони, цукор і сіль, тушонка та рибні консерви, згущене молоко, цукерки та печиво, чай і кава, а також засоби гігієни", - повідомляє Воронов.

Читайте також: Росія відправила в подарунок бойовикам "ЛНР" хрести і надгробки

Також для пожежно-рятувальних підрозділів Донецька і Луганська напередодні Дня пожежника доставлять технічні приладдя.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 14-20 липня для всіх знаків Зодіаку: потужний план Риб, тривога Раків та війна Скорпіонів Штрафи впаяють по-повній: податкова попередила про зміни з 1 серпня Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
Показати ще

Нагадаємо, що це буде 25 гуманітарний конвой РФ для жителів Донбасу. Українські прикордонники та представники Міжнародного Червоного хреста не маю доступу до огляду вантажів на кордоні.