В австралійському передмісті Мельбурні в саду оселився рідкісний білий горобець. Місцеві жителі прозвали птаха "маленьким білим ангелом".

"Такий горобець зустрічається "один на мільйон", у світі зареєстровані один десяток таких. Птах дуже уразливий, своєю окраскою він постійно привертає хижаків.Також йому важко знайти партнера. Птаху не більше, як вісім місяців, він успішно вижив, хоча через колір його могли викинути з гнізда" - розповів орнітолог Боб Вінтерс.

Читайте також: У Івано-Франківських парках гуляють вівці

Колір очей у птаха червоний, що свідчить про альбінізм, який він успадкував від батьків.

"Поява такої характеристики саме у горобців дуже рідкісна. У таких птахів поганий зір, дуже біле пір'я", - розповів орнітолог університету Вірджинії Патрік Жан-Ге.

Популярні новини зараз
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Показати ще