Російські журналісти обговорюють жарт про введення військ США до ФІФА

поділитись

0

378

"Деякі розуміють лише силу. ФІФА повинна відчути міць нашої кари і лють нашої армії"

[image=6053 align=left] Одразу кілька російських видань розтиражували повідомлення про те, що сенатор-республіканець Джон Маккейн нібито запропонував ввести американські війська до ФІФА. Таку жартівливу новину написав американський сатирик Енді Боровіц у виданні New Yorker.

Боровіц відомий тим, що часто пише фейкові новини в формі сатиричних фейлетонів. Вони виходять у журналі New Yorker без будь-яких додаткових пояснень, через що довірливі журналісти часто сприймають їх за реальні новини.

У черговій колонці сатирик за сенатора Маккейна додумав його можливу реакцію на скандал у ФІФА.

"Деякі розуміють лише силу. ФІФА повинна відчути міць нашої кари і лють нашої армії", - написав він нібито від імені відомого політика.

Офіційний орган уряду РФ "Российская газета" написала про це із заголовком "У США запропонували нацькувати на ФІФА Пентагон".

Так само серйозно сприйняли жарт ще кілька видань.

[image=6052]

При цьому більшість великих ЗМІ та всі інформаційні агенції розповіли про замітку коректно, підкресливши її сатиричний характер.

Читайте також: Конгрес ФІФА відновив роботу після повідомлень про бомбу

Нагадаємо, 27 травня швейцарська влада затримали кількох високопоставлених функціонерів міжнародної футбольної організації ФІФА за звинуваченням у корупції. Це ставить під загрозу проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року у Росії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Іноземні партнери нарешті ухвалили важливе рішення
0
0
18:08 24.11.2017
Відповідальність за скоєне поки що не взяла на себе жодна терористична організація
0
0
17:38 24.11.2017
Більшість з них - мирні жителі
0
0
15:49 24.11.2017