В «Роснафті» запропонували арештувати французькі активи в Росії

поділитись

0

358

Заяву Бельгії про арешт російських державних активів Леонтьєв назвав маніфестацією хамства

Єдиною відповіддю на арешт російського майна та коштів в дочірній компанії ВТБ у Франції може стати арешт французьких активів у Росії.

Так вважає прес-секретар "Роснафти" Михайло Леонтьєв.

"Це юридичний абсурд і акт економічної війни. Проти такого неможливо боротися. Ми будемо судитися і опротестовувати подібні рішення, що стосуються наших активів. Але не знаю, наскільки це ефективно", - сказав Леонтьєв РБК.

Нагадаємо, що Франція і Бельгія вирішили заарештувати російське майно на підставі вироку гаазького арбітражу за позовом "ЮКОС Юніверсал Лімітед". А сьогодні, 18 червня, глава ВТБ Андрій Костін повідомив про арешт російських держактивів у французькій "дочці" компанії.

Читайте також: Влада Росії терміново взялась рятувати арештоване за кордоном майно

Таким чином, за словами колишнього скандального журналіста і пропагандиста Кремля Леонтьєва, Росія повинна відповісти арештом французьких активів на своїй території.

Заяву Бельгії про арешт російських державних активів Леонтьєв назвав маніфестацією хамства. "Чим менше країна, тим більше вона потребує маніфестації своєї величі в рамках реалізації обраних старшими власниками даної держави цінностями. Я думаю, далі буде Данія, Монако, Андорра. Якщо вони там перепили пива бельгійського, це не наша проблема", - заявив Леонтьєв.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

У Бірмінгемі поліція затримала підозрюваного в рамках розслідування теракту у Лондоні.
0
0
01:27 27.03.2017
Соціалістична партія не збирається вести переговори з проєвропейцями
0
0
00:54 27.03.2017
У Сирії частково зруйнувалась гребля, що стримує найбільше в країні водосховище.
0
0
00:22 27.03.2017