Російського військового, який вбив семеро людей, судитимуть у Вірменії

поділитись

0

1140

У вбивстві звинувачується російський солдат-строковик Валерій Пермяков, який служив на російській військовій базі в Гюмр

Військовослужбовця 102-ї російської військової бази, дислокованої у вірменському місті Гюмрі, Валерія Пермякова, якого звинувачують у вбивстві семи осіб, судитимуть на території Вірменії.

Про це в п'ятницю, 26 червня, повідомляє агентство "Новини-Вірменія".

Таке рішення було ухвалене за підсумками зустрічі Сержа Саргсяна і міністра транспорту Росії Максима Соколова, який є одночасно й співголовою вірмено-російської міжурядової комісії.

У січні 2015 голова Слідчого комітету Олександр Бастрикін сказав, що публічний суд над Валерієм Пермяковим пройде у Вірменії. Бастрикін на зустрічі з президентом Саргсяном сказав, що "публічний судовий розгляд, який проведуть у Вірменії, стане свідченням прагнення сторін домогтися справедливості і правосуддя".

Читайте також: У Вірменії зарізали російського військовослужбовця

Шестеро людей з родини Аветисянів, серед яких дворічна дитина, були вбиті в Гюмрі 12 січня 2015. Шестимісячного Сергія Аветисяна госпіталізували з ножовим пораненням у важкому стані, він помер 19 січня.

В їх вбивстві звинувачується російський солдат-строковик Валерій Пермяков, який служив на 102-й російській військовій базі в Гюмрі. 22 січня Пермякова допитали вірменські слідчі. За день до цього він визнав свою провину за звинуваченням у вбивстві.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Військові припускають, що на підводному човні могла статися пожежа або якийсь технічний збій
0
0
22:02 17.11.2017
У перебіжчиків уже не раз фіксували саме цей тип глистів
0
0
21:40 17.11.2017
США хочуть змусити Росію не порушувати домовленостей
0
0
21:29 17.11.2017