В Греції продовжили «банківські канікули» і ліміт на зняття готівки

поділитись

0

280

У Брюсселі заявляють, що все ще чекають "всеосяжних і реальних реформ", які дозволили б Греції залишитися в зоні обігу євро

Міністерство фінансів Греції повідомило, що банки в країні будуть закриті до 13 липня. До цього ж часу збережеться і чинне обмеження на зняття готівки в банкоматах на суму 60 євро в день. Це стосується карток, що видані грецькими банками.

Про це повідомляє ВВС.

Ці обмеження в країні ввели ще 29 червня після провалу переговорів про отримання міжнародної фінансової допомоги. В обмін позикодавці вимагали від Греції чіткої програми реформ і заощаджень.

У Брюсселі заявляють, що все ще чекають "всеосяжних і реальних реформ", які дозволили б Греції залишитися в зоні обігу євро. Раніше грецький прем'єр-міністр Алексіс Ципрас заявляв, що обіцяє дати конкретні пропозиції економічних реформ вже 9 липня.

У той же час Європейська комісія, Європейський центральний банк і Міжнародний валютний фонд попереджають, що Греція може збанкрутувати, якщо 12 липня не буде досягнута угода. Саме на цей день призначено новий надзвичайний саміт лідерів країн єврозони, присвячений грецькій кризі.

У Євросоюзі мають намір зробити все можливе, щоб зберегти Грецію у складі зони євро.

Читайте також: Греція знову просить у ЄС кредит

30 червня Греція не змогла виплатити МВФ суму в 1,6 мільярда євро на обслуговування свого боргу. Уряд країни заявив, що не має таких коштів, але відмовилося прийняти суворі умови економії, яких вимагають міжнародні кредитори. 20 липня Греція повинна виплатити 3,5 мільярда євро на обслуговування свого боргу перед Європейським Центробанком. Невиплата цієї суми практично означатиме дефолт грецької держави і може призвести до вимушеного виходу з зони євро.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Офіційного підтвердження події поки немає
0
0
13:38 27.03.2017
На російських дорогах вишикувалися колони великовантажних авто
0
0
12:53 27.03.2017
Зараз уряд Польщі розглядає питання щодо оскарження обрання Туска
0
0
12:29 27.03.2017
Демократичні сили Сирії відвоювали у ІД військовий аеродром
0
0
11:56 27.03.2017