Герцог Единбурзький не зміг стримати емоцій на офіційному заході з нагоди 75-річчя битви за Британію.

Принц Філіп знову опинився в центрі скандалу. 94-річний чоловік королеви Єлизавети II втратив самоконтроль і нагрубіянив фотографу, який знімав захід, передає Reuters.

"Просто зроби цей чортів знімок", - звернувся він до представника преси.

Нагадаємо, що висловлювання принца Філіпа не раз ставали об'єктом уваги ЗМІ.

Читайте також: Пілотів звільнили за те, що не вигнали з кабіни зірку Playboy

Популярні новини зараз
Пенсіонерів загоняють по судах: одного рішення буде не достатньо Рахунки боржників заарештують за секунду: в Україні посилять стягнення боргів Банкомати почали видавати лише частину суми: клієнти ПриватБанку масово втрачають гроші Настане кінець усьому живому: вчений назвав дату знищення людства
Показати ще

Так, він сказав англійським студентам в Китаї, що через тривале перебування в Піднебесній можна заробити вузький розріз очей. Австралійським аборигенам Філіп поставив питання, чи кидаються вони досі списами один в одного.

Крім цього, одного разу герцог Единбурзький заявив парагвайського диктатору Альфредо Стресснеру, що йому "Приємно побувати в країні, якою не може керувати власний народ".