Внутрішня безпека західних країн опинилася під загрозою після першої спроби втручання Росії у міжнародну політику.

Про це в коментарі "Дзеркалу тижня" розповів радник президента України Володимир Горбулін.

На його думку, у Кремлі хочуть повернути світ до часів Холодної війни, проте еліта Заходу не хоче сприймати подібні наміри всерйоз. З цією метою провладна верхівка РФ створює ілюзію так званого "соціального протесту", щоб нав'язати свій популізм іншим лідерам.

Радник Порошенка відзначив, що протидіяти агресору можна тільки одним ефективним способом: "не вірити у брехню, пропаганду та не піддаватися на провокації", що успішно маскуються дезінформаторами.

За його словами, ситуація, що склалася, дуже вигідна російському президентові, адже це дає змогу поступово знищити Європу.

Популярні новини зараз
Допит та провокації росіян не подіяли на полоненого з полку "Азов": "Я військовий, а не нацист" "Захопити Литву за 3 дні" від авторів "взяти Київ за 2 дні": російські пропагандисти поділилися новими "вологими мріями" Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

"Захід робить вигляд, що проблеми не існує, і таке заперечення – на руку Москві", - додав він.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що радник президента Петра Порошенка висловив думку,що російська влада намагається знищити державність України за рахунок маніпуляцій суспільством.