У лікарні помер ще один постраждалий в результаті лондонського теракту.

Про це повідомляє The Guardian.

Ним виявився 75-річний чоловік, ім'я якого на даний момент не повідомляється. Він був поранений біля британського парламенту.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 22 березня терорист наїхав на натовп на мосту, в результаті чого загинула жінка, після чого попрямував до будівлі парламенту, де поранив правоохоронця і відкрив вогонь. Поліція його ліквідувала.

23 березня повідомили, що в результаті трагедії загинули п'ять осіб, ще 40 госпіталізовані з пораненнями різного ступеня тяжкості.

Популярні новини зараз
Не субсидія і не пільги: українці отримають окрему допомогу на комуналку Замовив з-за кордону — отримай штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень Українці працюватимуть до глибокої старості: у Мінсоці готують нововведення Від мобілізації в Україні захистили нові категорії: кого не забере ТЦК
Показати ще

Відповідальність за скоєння злочину взяла на себе терористична організація "Ісламська держава". Лондонським терористом виявився Халід Масуд з графства Кент, який викладав англійську мову.