Президент Росії Володимир Путін хворий. Дану заяву зробив російський журналіст Саша Сотник.

"Найточніший діагноз кремлівському пацієнту поставив Борис Нємцов. Поставив, не будучи професійним психіатром. І зробив це вичерпно, за що і поплатився життям", - зазначає журналіст.

Сотник вважає, що Путін страждає синдромом Івана Грозного. При цьому журналіст переконаний, що психопатологія прогресує завдяки щоденним півторагодинним молитвам.

Синдром Івана Грозного, за запевненням Сотника, є певною психічною патологією, яка проявляється не відразу, але помітно прогресує. Саме ці метаморфози і зауважує він за Володимиром Путіним.

Популярні новини зараз

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Григорій Решетник показав Злату Огнєвіч за лаштунками шоу "Холостячка": "Хто запалив їй ці іскри?"

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Журналіст вважає, що слова президента РФ про ядерний удар є попередженням і таким чином глава кремлівського режиму дає зрозуміти, що його влада є довічною, а будь-яка спроба повалення буде жорстоко покарана.

"Ранкові півторагодинні молитви прискорили процес розвитку психічного розладу громадянина Путіна, а побожність підсилила загальний фон світосприйняття даного суб'єкта", - стверджує Сотників.

До того ж журналіст вважає, що Путін живе в своєму власному світі, а цей світ для нього нереальний. Він відчуває себе месією, який рятує Росію, карає зрадників і відступників і бореться з зовнішніми ворогами.

Журналіст бачить вихід з цього або фізичним усуненням хворого, або арешт Путіна де-небудь на міжнародному саміті.

"Не думаю, що в цьому випадку його подільники зважаться натиснути на "червону кнопку". Скоріше, вони наввипередки побіжать каятися і причащатися на той же Захід, розповідаючи страшні історії про те, як божевільний людина, що загордилася себе Государем, їх катував і ґвалтував, змушуючи робити те, чого вони так не хотіли…", - додав Сотників.

Нагадаємо, у США підготували новий удар по Росії.

Як повідомляв "Знай. ua" низькі рейтинги геть зламали мозок Путіна. Путін знову повторив свій улюблений марення, в який він свято вірить.

"Знай. ua" писав, що Янукович терміново скликав адвокатів в Росію, щось назріває.