Окружний адміністративний суд Києва опублікував роз'яснення щодо того, яких повноважень тимчасово позбавляється виконуюча обов’язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Таке повідомлення з'явилося на сайті суду у п’ятницю.

Роз’яснення у суду попросили представники Супрун.

Уляна Супрун
Уляна Супрун

"В суді заявили, що "зі змісту висловлювань відповідача (Супрун – ред.) у засобах масової інформації встановлено, що останнім викривляється суть визначених судом заходів забезпечення позову, та безпідставно стверджується про відсторонення його від посади та встановлення заборони вчиняти будь-які дії".

Популярні новини зараз

Зеленський після замаху на Шефіра посилив охорону: поліція переходить на особливий режим роботи

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Показати ще

В суді звернули увагу Супрун на те, що заборона від 5 лютого не стосується тих повноважень, якими було її наділено, як першого заступника міністра охорони здоров’я.

Уляна Супрун
Уляна Супрун

Суд наголосив, що заборона стосується виключно дій, які законом прямо віднесено до виключної компетенції міністра. Йдеться про визначення політичних пріоритетів та стратегічних напрямів роботи міністерства та участі у прийнятті рішень на засіданнях Кабінету міністрів.

"Крім того, вкотре необхідно звернути увагу, що ухвалою суду про забезпечення позову жодним чином не вирішувалось питання перебування Супрун на будь-якій посаді", - сказано у роз’ясненні суду.

Уляна Супрун
Уляна Супрун

Раніше ми писали, що виконувачу обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляну Супрун суд вирішив відсторонити від посади.

Про це стало відомо з повідомлення блогероміністра Супрун в соціальній мережі Facebook.

Відомо, що у своєму повідомленні Супрун подякувала тим, хто виступив проти рішення про її відсторонення.

Варто нагадати, що в окружному адміністративному суді міста Києва назвали кілька причин, за якими Уляна Супрун більше не може виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Ця інформація була оприлюднена на сайті суду. Друга причина полягає в тому, що Супрун, згідно з даними позивача, досі перебуває в іноземному громадянстві, хоча в 2015 році отримала громадянство України.

Нагадаємо, Вакарчук несподіваним чином відреагував на усунення Супрун.

Як повідомляв Знай.uа Супрун заборонили керувати міністерством: Ляшко похвалився документом.

Знай.uа писав, Супрун зіпсує життя хитрим батькам.