Актор, комік і кандидат в президенти Володимир Зеленський опублікував свіжий рейтинг чільної трійки в президентських виборах в Україні, які мають відбутися 31 березня 2019 року.

Про це повідомляє офіційна сторінка студії квартал "Квартал 95" в Instagram.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"І ми знову випереджаємо: за даними соціологічного опитування Володимир Зеленський обійшов всіх кандидатів у президенти! Соціологічне опитування, яке було проведене американською агенцією Greenberg Quinlan Rosner Research, показало, що рейтинг Володимира на сьогодні становить 28%. Інші лідери гонки відстають на 10% і більше. Дякую за підтримку! Разом ми створимо країну своєї мрії!", - говорить штаб Зеленського.

View this post on Instagram

​​​​І ми знову випереджаємо: за даними соціологічного опитування Володимир Зеленський обійшов усіх кандидатів у президенти! 🔥 Соціологічне опитування, яке було проведено американською агенцією Greenberg Quinlan Rosner Research, показало, що рейтинг Володимира на сьогодні складає 28%. Інші лідери гонки відстають на 10% та більше. ☄️ Дякуємо вам за підтримку! Разом ми створимо країну своєї мрії!

A post shared by Команда Зеленського (@zeteam2019) on

Під опублікованим рейтингом передвиборної трійки почався шквал коментарів на підтримку Зеленського, а також його супротивників.

"Це при тому, що скільки бруду ллється на нього. Так тримати!", - пише один із користувачів.

"Я взагалі не розумію хто ну хто може за джульку голосувати? Ну як так??", - пише користувачка.

"Краще довірити країну людині яка все життя сміється з політиків, ніж політикам, які все життя країну прос**али", - зазначає Дмитро.

Нагадаємо, Зеленському зірвали концерт "95 Кварталу" у Вінниці: справа в політиці

У Вінниці День закоханих пройде без концерту "95 Кварталу" і кандидата в президенти Володимира Зеленського. З'явилася інформація, що за кілька днів до виступу команди Будинок офіцерів, де повинен був відбутися концерт, який розірвав договір.

Про це стало відомо завдяки сюжету ТСН.

Місцева мешканка прийшла в касу здати квитки на концерт, який повинен був відбутися через два дні.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Зеленському не смішно: західні ЗМІ написали, що думають про коміка

Про те, що у Зеленського високі шанси на перемогу, написало інтернет видання The Independent.

 

За всю історію України жодного разу не було настільки непередбачуваною президентської кампанії, адже як би не було дивно з того, що кандидати в президенти подався комік, він заручився чи не найбільшою підтримкою серед населення.

Також Знай.ua" писав про те, що Країна мрії Зеленського росте на очах: за слугою народу пішли мільйони українців