Нацагенство з розшуку активів уже протягом багатьох місяців не може знайти управляючого у маєток президента-утікача Віктора Януковича "Межигір’я".

Віктор Янукович
Віктор Янукович

Про це повідомив глава відомства Антон Янчук.

У повідомленні анонсовано, що Нацагентство з розшуку активів вирішило спростити умови конкурсу з відбору управителя резиденцією екс-президента Віктора Януковича "Межигір’я".

"Щоб мотивувати бізнес активніше брати участь у конкурсі з відбору управителя "Межигір’ям", АРМА вирішило спростити конкурсні умови та оголосити новий конкурс", – підкреслив він.

Глава агентства пояснив, що раніше на конкурс виставляли рухоме і нерухоме майно, тепер же управителю пропонують також корпоративні права фірми "Танталіт", яка є власником левової частини об’єктів на території резиденції.

"Контроль над корпоративними правами ТОВ "Танталіт" спростить управління нерухомим та рухомим майном на території "Межигір’я", – підкреслив Янчук.

"Межигір'я": АРМА запускає новий конкурс на управління резиденцією

День добрий! #АРМА перезапускає конкурс на управління резиденцією "Межигір'я". І, щоби мотивувати бізнес активніше брати участь у цьому конкурсі, Агентство значно спростило умови участі в ньому. Знаємо, що змусили ваші серця битись швидше. Тому не тримаємо інтригу та розповідаємо усі деталі у цьому короткому відео.

Geplaatst door Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів - АРМА op Maandag 11 maart 2019

Першочерговою метою Янчук є збереження майна резиденції. Тому новий конкурс не зобов’язує претендентів прогнозувати прибутки. Водночас, акцент має бути зроблений на якості управління.

"Ми встановили вимогу, що програма управління має включати те, як управитель бачить роботу в "Межигір’ї" музею корупції… Зрештою, ми додали умову про публічність конкурсу. Всі подані документи учасників можуть проходити публічне обговорення, в тому числі, за участі ЗМІ", – резюмував глава відомства.

В АРМА також обіцяють надати більшу інформацію про активи, які мають передати в управління.

Строк для подачі документів становить 30 днів.

Нагадаємо,  агентство з розшуку та менеджменту активів ухвалило рішення про продовження конкурсного відбору управителя резиденції Межигір'я до кінця лютого 2018 року.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  агентство з розшуку та менеджменту активів вирішило передати тимчасовому управляючому елітну 240-метрову квартиру Януковича на Оболонській набережній у Києві.

Також Знай.ua писав про те, що лідер студії "Квартал 95" та кандидат у президенти Володимир Зеленський розповів українцям про свій перший візит до маєтку Януковича у Межигір’ї.