Кандидатуру Володимира Зеленського на президентських виборах обговорюють у всьому світі - слуга народу зміг пробудити до себе інтерес з боку відомих політиків та бізнесменів.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Днями іменитий американський тижневик Bloomberg Businessweek згадав Зеленського у матеріалі, який стосується виборчих перегонів в Україні.

У драматичних революціях 2004 і 2014 років українці двічі прагнули протистояти політичній системі, в якій багаті олігархи, здається, по черзі доять державу. Обидві спроби викорінити системну корупцію широко розглядаються як невдачі, незважаючи на нове антитранспортне агентство та широке очищення банків.

"Зіткнувшись зі знайомими кандидатами, які, здається, пропонують більше того ж - нинішнього мільярдера, Петра Порошенка, і екс-прем'єр-міністра і колишнього газового магната Юлії Тимошенко - виборці, здається, звертаються до абсурду. Телевізійний комік Володимир Зеленський, чий серіал "Слуга народу" націлений на ненависну еліту, завоював позитивні відгуки українського суспільства", - йдеться у матеріалі.

"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)
"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)

Володимира Зеленського позитивно оцінили як "нового політика" з новим підходом до управління державою.

"Корупція в Україні досягає критичного рівня, тому головним пунктом програми Зеленського є антикорупційні реформи, тісна співпраця з МВФ, позбавлення президента, депутатів і суддів імунітету та виведення суду з-під політичного впливу", - підкреслюють у матеріалі.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Зеленський каже, що працюватиме з Міжнародним валютним фондом і запровадити амністію капіталу, згідно з якою бізнесмени могли б узаконити приховані активи в обмін на сплату податку на 5%. Він також зобов'язується позбавити законодавців, суддів і президента їхнім імунітетом від судового переслідування, а також зробити суди вільними від політичного втручання", - резюмують у матеріалі.

Нагадаємо, український історик Ярослав Грицак назвав єдиного конкурента нинішнього президента на прийдешніх виборах.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  майже відразу після інформації про блокування офіційної YouTube-сторінки кандидата в президенти України Володимира Зеленського, стало відомо про те, що акаунт вже відновлено. 

Також Знай.ua писав про те, що відомий український шоумен і кандидат в президенти Володимир Зеленський пояснив, як можна вирішити проблему розкрадання програмного забезпечення та крадіжки ідей в Україні.