Напередодні виборів чинний президент Петро Порошенко відправився в тур по регіонах України. Гарант стабільності встиг відвідати Житомир, Чернігів, Маріуполь, Луцьк і Ковель. У п'ятницю, 15 березня, Петро Олексійович відвідав Закарпатську область, зокрема, місто Хуст.

Таким чином Порошенко взяв участь у заходах на честь 80-ї річниці проголошення Карпатської України на території Меморіального комплексу "Красне Поле". Також Порошенко візьме участь у засіданні Ради регіонального розвитку в Закарпатській області.

Однак, далеко не всім сподобався візит гаранта. Так, користувач на ім'я Руслан Рацин виклав відео з Хуста, на якому місцевий житель кричить з натовпу Порошенку: "Спасибі за бідність!".

Борець з бідністю на Україні!

Geplaatst door Руслан Рацин op Vrijdag 15 maart 2019

Петро Олексійович довго слухав, а потім обурено відповів: "Не за бідність, а за боротьбу з бідністю!".

Закарпатець і президент вступили в перепалку. На фразу "Ви нас довели до цієї бідності" президент порадив "мати совість".

Користувачі залишилися, м'яко кажучи, шоковані такою відповіддю гаранта стабільності. 

Петро Порошенко
Петро Порошенко

"Ви зрозуміли? "Совість треба мати". Що дідові не подобається? Може пенсія 50 євро, чи космічні ціни на комуналку, або те, що у нас доріг немає... Нашим людям не вгодиш. Зате можемо з безвізовим на заробітки їздити) І так погано... Доречі, підкажіть маршрут, куди їхав "гарант" там походу ями полатали, а то я задовбався машину вбивати", - написав один з користувачів.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Нагадаємо, журналісти розкрили правду про численні земельні ділянки в елітних районах Києва, які президент Петро Порошенко отримав за безцінь.

Раніше Знай.uа повідомляв, житель Миколаєва розповів про недавній візит у місто президента Петра Порошенка.

Також Знай.uа писав, мер Черкас - Анатолій Бондаренко - висловився на рахунок втечі Президента України з мітингу в місті. Бондаренко переконаний, що президентові не потрібно ховатися за бронемашинами і поліцією, а треба виходити і відповідати на запитання.