Колишньому секретарю Ради національної безпеки і оборони України Олександру Данилюку пропонували бути послом України в США.

Цю інформацію повідомив він сам в інтерв'ю ВВС Україна.

Олександр Данилюк
Олександр Данилюк

За словами Данилюка, він відмовився від цієї посади. Бути послом України в США колишньому секретарю РНБО запропонували до скандалу навколо телефонної розмови українського президента Володимира Зеленського та американського лідера Дональда Трампа.

Коли журналіст запитав Данилюка, чому той відмовився від престижної посади, екс-секретар РНБО відповів: "Це вже інша розмова. Для мене важливо те, де я буду ефективний".

Популярні новини зараз
Перехід на шестиденку та навчання літом: школярів очікують зміни Податкова взялася за власників житла: змусять пояснювати кожну копійку Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати ПриватБанк обнуляє пенсійні картки: можна втратити не одну виплату
Показати ще

Олександр Данилюк
Олександр Данилюк

Нагадаємо, що тепер вже екс-секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк назвав головну причину своєї відставки. Про це Данилюк розповів в інтерв'ю "ВВС News Україна".

Відставка Олександра Данилюка нагадує ситуацію 2005 року, коли тодішній президент Віктор Ющенко, втомившись від сварок між секретарем РНБО Петром Порошенком і прем'єром Юлією Тимошенко, одним махом звільнив обох.

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський звільнив з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Данилюка.

Також портал Знай.uа писав, що Володимир Зеленський прийняв рішення підписати заяву Олександра Данилюка.