Лідер країни Володимир Зеленський вважає, що музиканти, художники, науковці та спортсмени можуть не лише популяризувати Україну в усьому світі, але і об'єднати народ.

Таку заяву президент зробив під час зустрічі з представниками української культури, науки і спорту, передає пресслужба Офісу Президента, передають "Контракти UA".

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

За словами Зеленського, зараз важливо залишатися єдиною командою:

"Якщо ми зрозуміємо, що пливемо в одному човні і хочемо плисти вперед, а не назад, то, я думаю, ми багато чого зможемо". Володимир Зеленський

Популярні новини зараз
путін намагається закінчити війну в Україні з вигодою для себе, паніка в Кремлі досягає піку У Дагестані масово відмовляються від війни: полягло вже безліч населення Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Легендарна суддя з "Танців з зірками" Катерина Кухар розповіла, як очистилася після детоксу: "Час повертатися"
Показати ще

Президент переконаний, що основна складова інформаційної політики країни - підтримка української культури. Саме ця сфера здатна об'єднати і повернути людей, що проживають на тимчасово окупованих територіях.

Володимир Зеленський

Зеленський також зазначив, що прагне перемогти у війні не за допомогою зброї, а дипломатичним шляхом. У цій битві, за словами президента, більше довіряють культурним діячам, ніж політикам:

"І саме тут, у цій битві, в дипломатії, і є велике завдання для всіх діячів культури". Володимир Зеленський

Він зазначив, що готовий вирішувати всі проблемні питання, а також займатися розвитком культурної сфери:

"Є проблеми в театрі, спорті, науці. Але ми хочемо говорити про ці проблеми, хочемо допомогти. Ви озвучуєте – а ми знаходимо менеджмент, який готовий вирішувати ці проблеми". Володимир Зеленський

Нагадаємо, раніше Олена і Володимир Зеленськие прибутку в Латвію з офіційним візитом.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Зеленський почав офіційні зустрічі в Латвії.

Також "Знай.uа" писав, що Офіс Зеленського переплутав Латвію з Литвою.