2019 рік добуває свої останні дні і вже зовсім скоро він стане історією, канувши в Лету.
Рік видався насиченим на події, він нам дарував надії і підкидав розчарування.

Блогер Ігор Лесєв у своєму новому випуску програми ″Не добрий вечір″ підбив підсумки року, що минає, та визначив головні номінації 2019-го.

Так, головним ″Лузером року″ Лесєв визнав Юлію Тимощенко.

Вона починала 2019 рік беззаперечним політичним лідером і мало хто сумнівався в її перемозі. А в підсумку навіть не вийшла до другого туру президентських виборів, та й на парламентських ледве пролізла в парламент.

″24 депутата. П'ять років тому було двадцять, зараз двадцять чотири. Безцільний круговорот Тимошенко в природі″, - зазначив блогер.

Популярні новини зараз

У Києві накрили вуличний бордель, українці вивели копів на чисту воду: "Кришують, а потім ловлять"

Курс валют на 24 січня: українці обімліють від різкого стрибка долара

Соболєв поховав убитого снайпером трирічного сина, маленький герой став янголом: "Прийняв кулю, щоб захистити маму"

П'яний улюбленець Кадирова Ємельяненко загримів за ґрати, що накоїв боєць ММА

Показати ще

Головною ″Подією року″, безумовно, стали президентські вибори та феноменальна перемога Зеленського.

″Він увійшов в цей рік по-приколу. Похохмив, поїздив з виїзними концертами 95 кварталу. Вдумайтеся, хлопець заробляв під час виборчої кампанії. Всі витрачаються, а він ще й бабки заробляв. І в підсумку зірвав джек-пот з блекджеком і повіями″.

″Дебілом року″ Лесєв назвав Тимофія Милованова, зазначиши, що це той ″рідкісний випадок, коли можна людини відкрито називати дебілом і не побоюватися, що він звернеться до суду. Сам же підтвердив″.

″Вся діяльність Милованова на посаді міністра економіки - це підтвердження тези про те, що він дебіл″.

Лесєв також визначив, що Олексій Гончарук переміг в номінації ″Несподіванка року″, зазначивши, що Гончарук тягне лише на півдебіла.

″І ось цей персонаж у нас очолює Кабінет міністрів... Настільки хер зрозумій що, що навіть Гройсман вже не здається таким бездарним″.

Не забув Лесєв і про Арсена Авакова — його він номінував головним ″Непотоплюваним року″.

″Його і Порошенко збити не міг. Але ж хотів. І ось нова влада. Другий президент. Третій прем'єр. А Аваков Міністр внутрішніх справ. Унікальна здатність виживання.″

Петро Порошенко урочисто номінований блогером на голвного ″Пройдисвіта року″.

″А це вже Петро Порошенко. Людина з таким щастям і на волі. Все сходить з рук. Ось взагалі все! Клубок гидоти і підлості″.

Не обійшов увагоб Лесєв і таку ″важливу″ номінацію, як головний ″Пісюн року″. Її він присудив Богдану Яременку, назвавши його ″початком морального падіння президентської партії″.

″Яременко порушив імператив моралі. А партія зробила вигляд, що нічого не було. Це означає, що з цими хлопцями кашу зварити не вийде″.

Та все ж, підсумовуючи прожитий рік, блогер знайшов і хороше, це - ″Головна надія року″ І це ми з вами.

″Це ми з вами створюємо додану вартість. Це ми дотримуємося законів, і ми платимо податки. І ми вибираємо тих, хто потім стає владою. А також ми вирішуємо, хто цією владою не стане в наступний раз. А ще ми за владою стежимо. За кожною її помилкою. І це ми робимо заради самих себе. Заради наших дітей. Адже іншої країни у нас все одно немає. Ми з вами і є Україна.″

Нагадаємо, Ігор Лесєв жорстко розкритикував Вакарчука за корпоратив у Мінську

Як повідомляв портал Знай.ua, Ігор Лесєв пояснив стрімке падіння рейтингу Зеленського та "Слуги народу"

Також Знай.ua писав, Лесєв жорстко пройшовся по прем'єру Гончаруку