Головний виконавчий директор Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва повідомила про те, коли Україна зможе отримати черговий кредит від Фонду, інформує “РБК-Україна”.

За словами Георгієвої, рішення щодо допомоги Україні буде прийняте після того, як українська сторона виконає усі попередні умови.

“На робочому рівні ми досягли угоди з Україною, в якому є певні умови, які повинні бути задоволені. Робота триває, представники МВФ продовжують взаємодіяти з Україною. Як тільки ці умови будуть виконані, для нас наступить момент звернутися до Виконавчого раді”, - сказала Георгієва.

Місія МВФ достроково покинула Україну
Місія МВФ достроково покинула Україну

Саме Виконавча рада МВФ відповідальна за ухвалення рішення відносно програм фінансової допомоги країні.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

Нагадуємо, що в Україні массово почали закривати свої рахунки та картки клієнти одного з найбільших банків країни “ПриватБанку”.

Як повідомляв портал Знай.uа, подорожчання курсу є результатом плаваючого курсу, а від зміцнення національної валюти виграють споживачі. Про це заявив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

Також портал Знай.ua писав, що обсяги купівлі та продажу валюти онлайн фізичними особами в 2019 році були майже рівними і становили по $1 млрд. Така інформація з'явилася на сайті НБУ.