Відомий український журналіст, блогер і політичний оглядач Михайло Подоляк звернувся до своєї аудиторії з приводу теми дій уряду Володимира Зеленського. Відповідний пост він розмістив у Facebook.

"А ось тепер давайте поговоримо про якість управління, новій юної команді "топ/менеджерів" (як тотальне оновлення «осіб влади») і розмірах їх винагород. За хорошу роботу треба платити багато). Тому що фэйлы, ляпи, тактичні і навіть стратегічні провали пішли жирними, вгодованими, нахабними косяками. А команда... вважає за краще помовчати. Або предлогать як пояснення анекдот). Поки прокатує. Чи надовго?", - пише він.

Олексій Гончарук, фото: 24 канал
Олексій Гончарук, фото: 24 канал

Подоляк зазначає, що будь-яка криза сприймається як кінець світу і всі тихенько "сидять і коментують порядку вчорашнього дня".

"Стратегічних планів - що робити і як по галузях - ні. Котиться як-то само по собі, що щось валиться, а що-то сама на себе заробляє і якось тримається на плаву. Але платити треба багато цієї «талановитій команді держ/менеджерів». За такі епохальні управлінські рішення. А ключовий інструмент залучення сюди грошей - кричіть разом з нами «Слава Україні!» і замовляйте у Мілованова «інвест/нянь». Серйозно? Звичайно. Тому що справжні інвестиції - це універсальні і прозорі правила, а не, вибачте, дотримання гаслу «два дебіла - це сила». Інвесторів не було і не буде. Лише спекулянти і «кіпріоти» з українськими паспортами). Але зарплати не забудьте нарізати побільше оліго-френистрам... ", пише Подоляк.

Популярні новини зараз

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Показати ще

Блогер згадав, як уряд відреагував на новину про те, що збили літак і перші дні була лише розгубленість і "невиразне бурмотіння.

"Треба б професійно коментувати. Але немає. Тиша. Або дивні коментарі типу - «треба ще більше просто говорити про світі»). Точно. Від розмов, які ніхто з опонентів не чує, все само по собі розсмокчеться)... Потенційна "уханьського епідемія"? Не страшно. Якщо зробити вигляд, що її не бачимо, то нічого і робити не доведеться... Такий він - новий приємний вигляд порожнечі... ", - резюмує Подоляк.

пустота и власть...) А вот давайте теперь и поговорим о качестве управления, новой юной команде «топ/менеджеров» (как...

Geplaatst door Михаил Подоляк op Dinsdag 28 januari 2020

Нагадаємо, розрив між доходами чиновників та бюджетників показали в цифрах.

Як повідомляв Знай. ua, Подоляк знайшов тривожні сигнали на виступі Зеленського в Давосі.

Також Знай. ua писав, що сценарій "розколу" від Порошенка, українців попередили про неминучий.