Журналістка Vice Ана Ірис Симон вирішила розпитати своїх знайомих про те, якою була їхня перша еротична фантазія. Відповіді виявилися дивними і навіть страшними.

Як пише сама журналістка, вона вперше відчула щось дивне в 10 років під час перегляду фільму "Хто підставив кролика Роджера".

"Джессіка Реббіт з'явилася на екрані, рухаючи стегнами з боку в бік, млосно моргаючи і розмовляючи з такою впевненістю в голосі, який я ще не чула. У десять років я раптом зрозуміла, що таке бути сексуальною", - розповіла журналістка.

Її приятель розповів, що фантазував про русалок з телесеріалу.

"Моя перша фантазія була про героїнь телешоу «H2O: Просто додай води». Я пам'ятаю, що думав про цих дівчат, які могли перетворюватися в русалок. Думав про них в бікіні, як вони тусуються на пляжі", - поділився він.

33-річна Ліла і 30-річна Альба розповіли про свої почуття після перегляду телевізора в дитинстві.

"Влітку 1994 року ми дивилися «Назад у майбутнє». Я пам'ятаю, як вперше побачила Майкла Джей Фокса і відчула таке дивне відчуття, якого не було раніше. Я спітніла, а в животі наче зав'язався вузол".

"Моя перша фантазія була про Гаррі Поттера. Спочатку все було швидше романтично, ніж сексуально, але поступово думки ставали все більш грубими".

Самим дивним і незграбним спогадом поділилася 25-річна Марта.

"Коли мені було дев'ять років, я уявляла, як мої літні сусіди запросять мене поплавати у своєму басейні. І поки я була б там, вони б дивилися на мене. З часом ця думка ставала більш сексуальною, і мені просто подобалася ідея про те, що вони фантазували про мене в моєму бікіні. Це мене збуджувало".

Нагадаємо, швидкий секс-тест розкаже яка ти у ліжку і який партнер тобі потрібен.

Раніше Знай.ua повідомляв, почему оральний секс може закінчитися смертельним захворюванням.

Також Знай.ua писав, сексологи назвали 8 причин, чому ти - невдаха в ліжку.