Італійські вчені дійшли до висновку, що часті селфі свідчать про серйозні психічні розлади. Вчені заявили, що підозрювати про розлади може "більшість" гіперактивних любителів селфі.

Відомо, що над цим експериментом працювали фахівці з Міланського Університету. Вони вивчили психічний стан сотні людей, які є фанатами таких фото. Вік учасників експерименту варіювався від вісімнадцяти до тридцяти чотирьох років. Про це пишуть італійські наукові видання.

Дослідження тривало чотири місяці. Вчені гамагалися визначити, як змінюються особистісні характеристики людини під впливом соціальних мереж. Результати показали, що надмірна захопленість селфі призводить до нарцисичного розладу психіки. Так, двадцять п'ять відсотків людей, які систематично публікували свої фотографії, стали на двадцять п'ять відсотків більше самозакоханими.

Популярні новини зараз
Суддя Тандир, який збив нацгвардійця, не хоче визнавати вину та розігрує комедію у суді Наймасованіша атака дронами на столицю: окупанти понад 5 годин кошмарили киян "Шахедами" Чоловік запросив 300 мільйонерів на весілля і не чекав на такі подарунки: лайфгак працює Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений"
Показати ще

Середній час, протягом якого люди користувалися соціальними мережами, становило три години. Але були і ті, хто присвячував сидінню в соцмережах близько восьми годин.

Варто нагадати, що виховання певних особистісних якостей дозволяє збільшити вашу сексуальну привабливість. Нове австралійське дослідження стверджує, що чотири особливості особистості безпосередньо пов'язані з "сексуальною частотою та репродуктивним успіхом" серед чоловіків.

Зокрема, мова йде про комунікабельність, сумліннійсть, емоційну стабільність та старанність. Тим не менш, ті ж характеристики не так ефективні для жінок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уява дозволяє позбавитися від нав'язливих і незрозумілих страхів. До такого висновку прийшли дослідники з Медичного центру Гори Синай після порівняння двох видів терапії: експозиційної терапії та методики придушення загрози.

Нагадаємо, забруднені міста і автомагістралі провокують РАС у хлопчиків.

Як повідомляв Знай.uа українські депутати ризикують отримати страшні відхилення.

Знай.uа писав, чому чоловіки і жінки виражають щастя по-різному.