Мешканка Луїзіани (США) довгий час мучилася через шум у своїй підлозі, тому вирішила звернутися за допомогою до фахівців.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
На допомогу прибув Джефф Хорьхофф — фахівець саме з таких дивних явищ. Він одягнув спеціальний костюм і почав акуратно обробляти підлогове паркетне покриття. Коли паркет розкрили, то виявили під ним тисячі гігантських істот.
Під шматком покриття жило не одне, а тисячі істот, що джишчали, і скупчилися в одній точці.
Джефф відразу зрозумів, що це досить нешкідливі істоти – бджілки і якщо з ними правильно поводитися, то людині вони не зашкодять. Бджілки взагалі дивні і цікаві істоти, які люблять облаштовуватися в найнезвичайніших місцях.
Тільки подивіться, як багато медових сот ці маленькі трудоголіки вже встигли створити.
З'ясувалося, що ці моторні пустунчика проникли всередину через щілину в підлозі. Хлопцям так сподобалося їх затишне містечко, що вони вирішили зробити його своїм домом. Але коли мешканців стало занадто багато шум, особливо в нічний час, приховати було неможливо.
Хорхофф максимально акуратно транспортував будиночок комах до себе додому, адже там у нього вже влаштовано затишне лігво для видобувачів меду. До речі, з'ясувалося, що це вже не перший виклик Джеффа в цей будинок, тому пристосування було продумано заздалегідь. Бідолах він зазвичай забирає собі і першим ділом завжди приступає до пошуків бджоломатки — королеви бджіл.
Щоб убезпечити головну комаху від загального вулика, Джефф навіть зробив спеціальний контейнер для обраних.
"Бджоли діють як згуртоване співтовариство, в якому у кожної бджоли є особлива задача, яка йде на благо групи. Подібно до чернечого життя, бджоли віддані своєму співтовариству і працюють разом для досягнення спільної мети. Причина, за якої я витрачаю багато часу на пошуки королеви, полягає в тому, що вона єдина бджола у вулику, яка відкладає яйця. Королева може відкладати до 2 тисяч яєць кожен день. Я витрачаю стільки енергії на її пошук, тому що не хочу заподіяти їй шкоду".
Як повідомляв портал "Знай.uа", у Малайзії виявили одного з найбільш красивих і рідкісних видів павуків-птахоїдів.
Також "Знай.uа" писав, велетенську бджолу розміром з человеской палець, яку востаннє бачили майже 30 років тому, виявили дослідники в джунглях Індонезії.