Еліксиру вічної молодості поки не придумали, але ось визначати кількість років життя, вчені придумали як. З одного боку слід враховувати спадковий фактор, а з іншого — добові біоритми. Про це читайте в матеріалі Clutch.

Каліфорнійські вчені в Сан-Дієго провели цікаве і масштабне дослідження, в якому взяли участь 22 тисячі жінок в період менопаузи, про це пише MedicalXpress. Мета експериментів, вивчити, чи є зв'язок між розвитком хронічних захворювань і різними факторами, такими як спадковість. Проаналізувавши багато даних, фахівці з'ясували, що якщо у жінки мати дожила до 90 років і більше, ймовірність того, що діабет, інсульт або рак постукає у твої двері, автоматично знижується на 25%. В іншому випадку, коли батьки доживали до похилого віку, ймовірність здорового старіння у жінки збільшувалася на 38%.

Інші експерти з Нової Зеландії довели, що є молекулярні маркери, за якими можна заздалегідь передбачити смерть живого організму. Така теорія перевірена на плодових мушках. За припущенням вчених, тривалість життя живого організму пов'язана з впорядкованістю добових ритмів. Коли цей баланс порушується, збільшується ризик захворювання раком та іншими небезпечними хворобами.

Популярні новини зараз
Номер буде заблоковано: абоненти Lifecell можуть втратити найдорожче Помер Король Британії Чарльз ІІІ (оновлено) Пенсіонерам від 60 років та сім'ям готують нову допомогу: виплатять по 10 800 грн одним платежем Виїзд з України зміниться 18 березня: які нововведення чекають на всіх вже в понеділок
Показати ще

Тому слід уважно ставиться до роботи своїх біоритмів. Коли організм дає збій, це вже привід замислитися про підвищення ризику розвитку важких недуг і навіть передчасної смерті. Тому є сенс прислухатися до думки вчених і поберегти себе. Адже якщо навіть мошки могли померти протягом чотирьох днів після таких порушень, то що говорити про людину з уже існуючими проблемами.

Нагадаємо, аналіз даних, отриманих з медичних установ, показав, що пік смертності серед важких хворих припадає на 4 години ранку.

Як повідомляв Знай.ua, Анна Аслан вважала, що старість – це хвороба, яку треба лікувати і присвятила все своє життя розробці препарату, який зможе продовжити молодість.

Також Знай.ua писав, британські вчені-генетики з Лондонського університетського коледжу, Університету Ланкастера і Квін Мері відкрили головну таємницю старіння людини.