Фінським вченим вдалося з'ясувати, що собаки вміють не тільки розпізнавати емоції людини, але і реагувати на них. Саме тому собакам так подобаються усміхнені люди.

Зоологам вдалося з'ясувати, що кращі друзі людини реагують на прояв доброти і позитивні емоції майже так само, як і люди. У відповідь на це у собак виробляється гормон щастя. Санні Сомпі, один з авторів дослідження, пояснив, що окситоцин грає важливу роль в сприйнятті собаками навколишнього світу і обстановки, роблячи домашнього улюбленця більш щасливим і здоровим.

Раніше вважалося, що собаки зосереджені тільки на пошуках їжі і розмноження. Однак, в такому випадку власники ними повинні сприйматися тільки як джерело продуктів харчування. Не так давно багато психологи і зоологи почали спростовувати дані переконання, оскільки вони вважають, що спілкування з людиною відіграє важливу роль у житті тварин.

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Фінські зоологи провели на собаках досвід зі спреєм, що містить окситоцин. Так вчені довели, що гормон щастя впливає на тварин майже також, як і на людей. При перегляді карток з зображенням злих людей у собак спостерігали страх. При цьому реакція тварин трохи змінилася після прийому окситоцину.

Раніше ми повідомляли про те, що в австралійському Мельбурні, сім'я Худов стала жертвою грабіжника, який виніс з її будинку ноутбук, iPad, ювелірні прикраси і лабрадору.

Батько Райан Худ розповів, що найбільше його родину, особливо чотирирічну дочку Майю, засмутило викрадення собаки. Песику на ім'я Саша було всього вісім тижнів. Він прожив з австралійцями всього тиждень, але встиг стати повноцінним членом сім'ї.

У підсумку, злодій повернув собаку, тим самим знову зробивши дівчинку щасливою.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що наймиліша тварина на межі вимирання.