Американська компанія Uber звільнила 20 працівників після розслідування широкорозповсюджених випадків сексуальних домагань в середині компанії.

Компанія провела розслідування щодо 215 випадків сексуальних домагань за підсумками яких звільнено 20 співробітників, ще 40 отримали догани, повідомляє "Telegraph".

Окрім того, тривають розслідування щодо 57 інших працівників.

Звинувачення включали 54 випадки дискримінації, 47 випадків сексуальних домагань і ще 45 – інші випадки непрофесійної поведінки.

Скандал щодо масових знущань над працівниками розгорівся після звільнення жінки-програміста Сюзан Фаулер. Вона заявила, що змушена була звільнитись після численних сексуальних домагань, на які не звертало увагу начальство. Також вона повідомила, що на момент її звільнення, жінки складали близько 3% працівників Убера. Зараз штат компанії нараховує 12 тис. працівників.

Популярні новини зараз
Monobank довів українця до відчаю: "Залишив без жодної копійки" Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори нададуть безкоштовний зв'язок Три ознаки онкології: можна визначити по обличчю
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", мешканці Лондона звинуватили сервіс замовлення таксі Uber у підвищенні тарифів в ніч на 4 червня, після серії терактів.