Відомий російський співак Філіп Кіркоров вирішив дуже трепетно привітати з днем народження свою давню подругу Ані Лорак. Так, артистці 27 вересня виповнилось 40 років. Знаменитість зізнався, що дуже довго вибирав фотографію і нагадав, що їхній дружбі вже цілих 20 років.

View this post on Instagram

Дорогая КАРОЛИНА 👩🏻@anilorak !!! Вот и наступил твой Праздник, ТВОЙ ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ!! Нет, не твой , НАШ праздник! Для твоих людей и близких, для твоих многомиллионных поклонников по всему миру,которые тебя очень любят ,дорожат и восхищаются тобой, твоей красотой, талантом и человеческими качествами, что в наше циничное время большая редкость ☝️!!! Я счастлив, что ты сейчас так востребована как Актриса, ПЕВИЦА, что то ,о чем мы с тобой мечтали после твоего блистательного выступления на @eurovision , с нашей «SHADY LADY”-10 лет назад , в 2008 году, В Сербии, за эти 10 лет сбылось, ДА ЕЩЁ КАК И С КАКИМ РАЗМАХОМ, и твоё Шоу «ДИВА» в легендарном СКК «ОЛИМПИЙСКИЙ» поразит своим размахом и роскошью даже видавших виды представителей нашего отечественного ядовитого шоубизнеса!🙈. Я Счастлив, что тебя любят миллионы людей во всем мире, и что у тебя есть редкая возможность сегодня в отличие от некоторых твоих коллег, петь не «на зло», а действительно «НА БИС»!!!👏👏 Желаю тебе, чтобы и дальше в твоей яркой и солнечной жизни ДИВЫ на сцене и доброй мягкой озорной трогательной и ранимой девчонки в жизни, которую я встретил и запомнил именно такой почти 20 лет назад- все оставлялось именно на таком заряде ПОЗИТИВА ( как ты любишь говорить) ,СЧАСТЬЯ и самое главное АНШЛАГОВ АНШЛАГОВ И ЕЩЁ РАЗ АНШЛАГОВ, впрочем как это у тебя и происходило всегда на моей памяти, сначала у тебя на Родине, УКРАИНЕ🇺🇦, потом у нас в РОССИИ 🇷🇺, ну и везде🌎!!! Пожелать могу тебе только одного, что себе желаю и всем своим самым близким и родным людям - ЗДОРОВЬЯ!! Люблю тебя, и свою крестницу , твою замечательную доченьку Сонечку, уже понятно-будущую СУПЕРЗВЕЗДУ 😘❤️, всем сердцем , очень сожалею , что не могу разделить сегодня с тобой твой праздник, но со сцены из солнечного Майами, 27 сентября передам тебе большой привет( что обязательно задокументирую и пришлю спец видео бандеролью по Инстаграмму)🎬🧔🏻👩🏻🎼🇺🇸🇷🇺🇺🇦 С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ, ЛЮБИМАЯ!🎉 С приветом из Торонто!🇨🇦 Хотел поздравить тебя в первые минуты твоего ДР, но пока писал это послание и выбирал фотографию нашего любимого фотографа всех времён и народов @rr_photo - час и пролетел 😂 #анилорак #дива #деньрождениялюбимой

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on

"Дорога КАРОЛІНА [email protected] !!!Ось і настало твоє Свято, ТВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!! Ні, не твоє , НАШЕ свято! Для твоїх людей та близьких, для твоїх багатомільйонних шанувальників по всьому світу,які тебе дуже люблять ,цінують і захоплюються тобою, твоєю красою, талантом і людськими якостями, що в наш цинічний час велика рідкість ☝️!!! Я щасливий, що ти зараз так затребувана як Актриса, СПІВАЧКА, що те ,про що ми з тобою мріяли після твого блискучого виступу на @eurovision , з нашою «SHADY LADY”-10 років тому , в 2008 році, В Сербії, за ці 10 років збулося, ТА ЩЕ Й З ЯКИМ РОЗМАХОМ, і твоє Шоу «ДІВА» в легендарному СКК «ОЛИМПИЙСКИЙ» вразить своїм розмахом і розкішшю навіть бувалих представників нашого вітчизняного отруйного шоубізнесу!🙈. Я Щасливий, що тебе люблять мільйони людей у всьому світі, і що у тебе є рідкісна можливість сьогодні на відміну від деяких твоїх колег, співати не «на зло», а дійсно «НА БІС»!!!👏👏Бажаю тобі, щоб і далі в твоєму яскравому і сонячному житті ДІВИ на сцені і доброю м'якою пустотливою зворушливою і вразливою дівчиною в житті, яку я зустрів і запам'ятав саме такою майже 20 років тому - все залишалося саме на такому заряді ПОЗИТИВУ ( як ти любиш говорити) ,ЩАСТЯ і найголовніше АНШЛАГІВ АНШЛАГІВ І ЩЕ РАЗ АНШЛАГІВ, втім як це в тебе і відбувалося завжди на моїй пам'яті, спочатку у тебе на Батьківщині, УКРАЇНІ, потім у нас в РОСІЇ 🇷🇺, ну і скрізь🌎!!! Побажати можу тобі тільки одного, що собі бажаю і всім своїм близьким та рідним людям - ЗДОРОВ'Я!!
Люблю тебе, і свою хрещеницю , твою чудову донечку Сонечку, вже зрозуміло-майбутню СУПЕРЗІРКУ 😘❤️, всім серцем , дуже жалкую , що не можу розділити сьогодні з тобою твоє свято, але зі сцени з сонячного Маямі, 27 вересня передам тобі великий привіт( що обов'язково задокументирую і пришлю спец відео бандероллю Інстаграмму)🎬🎼🇺🇸🇷🇺🇺🇦
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КОХАНА!🎉 З привітом з Торонто!🇨🇦Хотів привітати тебе в перші хвилини твого ДР, але поки писав це послання і вибирав фотографію нашого улюбленого фотографа всіх часів і народів @rr_photo - година і пролетіла 😂 #анилорак #діва #деньрождениялюбимой", -трепетно побажав всього найкращого Кіркоров. Фолловери ж почали обговорювати, чи немає якоїсь інтрижки між виконавцями і жартувати над великою головою Філіпа. 

Популярні новини зараз

Головне за день суботи 16 листопада: скандал в "Укрзалізниці", наступ Пальчевського на п'яти Кличку і атака загону морської охорони

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що Ані Лорак вирішила показати чергове селфі з машини. Недоброзичливці знайшли на знімку не тільки сліди фотошопу і пластики, але ще і помітили ознаки алкоголізму.

Також знаменитість вбралася в коротке чорно-біле плаття і досить громіздкі черевики. Образ співачка доповнила важким вечірнім макіяжем, проте це багатьом не сподобалося.

А ще артистка позувала в одному тільки махровому халаті з чашкою кави, а ось шанувальники помітили сліди фотошопу: великий палець на нозі виглядає дуже ненатурально.