Відома українська співачка, солістка групи "Неангели" Слава Камінська поділилася з фоловерами в Instagram яскравим знімком. Так, знаменитість позувала для модного бренду в стильному вбранні з леопардовим анімалістичним принтом. Артистка порушила важливу тему - більшість людей бояться критики. 

"Біч сучасності - патологічний брак безумовної задоволеності собою. Кожен боїться, що його розкритикують, засудять, засміють і заздалегідь ніби вибачається за себе, знецінює себе, в хиткої надії, що з такого менший попит. Не б'ють тільки мертвого. Усвідом і не сси». Що думаєте з цього приводу?", - поміркувала Камінська. Фолловери почали коментувати: "Шикарні слова👍👍👍", "Дуже влучно сказано! Скільки всього задушили в собі, поки думали про інших замість себе", "Звідки такий мудрий вислів?😉але дуже круто сказано...я прямо спину вигнула...уххх", "Згодна і дуже актуально 👌🏻", "І даремно, ми у себе єдині на неповторні. Так круто це розуміти і як сумно, коли люди бояться бути собою, копіюють когось іншого та не поважають себе!". 

View this post on Instagram

Да/нет?

A post shared by Babaslavka (@babaslavka) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Слава Камінська поділилася спільним знімком з Лесею Нікітюк в Instagram. Обидві знаменитості беруть участь у популярному шоу "Танці з зірками", однак, на жаль, Слава так і не змогла вийти на паркет через недавню серйозну травму спини.

Також артистка позувала на візку в одному з київських супермаркетів, катаючи на ньому сина Леона.

А ще Камінська показала кадр в нижній білизні, засвітивши ідеальні сідниці.