Екс-учасниця популярної української групи Serebro Олена Темнікова зізналася, що бореться з важким захворюванням.

Цю інформацію дівчина повідомила у своєму Instagram в п'ятницю, 9 листопада.

"У мене аутоімунне. І, як побочка, проблеми зі шкірою на обличчі. І це найлегша побочка. Її можна пережити і подолати" Олена Темнікова

Дівчина зізналася, що не хоче цим повідомленням викликати у кого-небудь жалість.

View this post on Instagram

spletnik.ru написал вчера, что я наркоманка (кокосовая, как разнесли другие) и от этого у меня прыщи. Около месяца назад в различных телеграмм каналах и пабликах обсуждали тему резко появившихся у меня проблем с кожей на лице. Я осознанно игнорировала это и не высказалась, потому что не хотела, чтобы меня жалели. Но сегодня после звонка плачущей мамы меня взорвало. Раз уж Сплетник так переживает за причину возникновения прыщей, скажу. У меня аутоиммунное. И, как побочка, проблемы с кожей на лице. И это самая легкая побочка. Её можно пережить и побороть. Если честно, не хочу обсуждать болезнь подробно, кому интересно - есть всё в сети. С весны я борюсь всеми силами. Мои близкие, друзья, родные со мной. Со мной профессора и врачи (в Москве и в Швейцарии). Но сильно за меня не переживайте, все будет хорошо. Обещаю. Про «кокос». Любая лаборатория на планете может взять мои волосы (или что там нужно) и констатировать, что я никогда ничего в жизни не употребляла. Уж кого-кого, но меня, маму и человека за ЗОЖ притянуть к этому заголовку – просто смешно. Я даже алкоголя противник. Ребята из Сплетника (и не только), во-первых: как вам не стыдно врать? А во-вторых: без обид, далее вами уже будет заниматься моя команда адвокатов. Мы начинаем подавать иски в суд за вашу абсолютнейшую клевету. Мы живем в правовом государстве – глупо прикрываться сноской «опубликовано пользователем сайта». В то время, когда доктора боятся за мое здоровье, а мама ходит ежедневно по церквям… стоит ли обращать внимание на все это? Я не знаю. Честно. Но все это просто за гранью человечности. Стоят ли слезы родной матери этой лжи? Люди… Я настроилась на то, что новый 2019 года я встречу уже достаточно здоровой. Моим поклонникам: не пугайтесь, все будет хорошо. У меня прекрасный прогресс и улучшения. Всем здоровья и милосердия.

A post shared by Elena Temnikova / Темникова (@lenatemnikovaofficial) on

"З весни я борюся всіма силами. Мої близькі, друзі, рідні зі мною" Олена Темнікова

Темнікова розповіла, що зізнатися їй довелося через публікації порталу "Сплетник", де її безпідставно звинуватили у наркоманії. Таким чином автори статті намагалися пояснити її проблеми зі шкірою.

"Хлопці зі "Сплетника" (і не тільки), по-перше: як вам не соромно брехати? А по-друге: без образ, далі вже буде займатися моя команда адвокатів. Ми починаємо подавати позови в суд за ваш абсолютний наклеп" Олена Темнікова

Нагадаємо, стало відомо, що 33-річна російська співачка й солістка гурту Serebro Ольга Серябкіна прийняла рішення покинути жіночий колектив. При цьому до початку 2019 року дівчина продовжить виступати в складі групи.

Так, Серябкіна пояснила, що рішення далося їй нелегко, але це її власний вибір і він дуже важливий для співачки. Також зірка пообіцяла, що ще довгі роки буде запалювати серця глядачів на сольних концертах під псевдонімом Molly.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", днями в мережі були опубліковані рідкісні знімки Олени Темнікової, на яких вона зображена без обробки фотошопом. Шанувальники були шоковані станом шкіри співачки.

Також портал "Знай.uа" сообащал про те, що на недавньому фото російської співачки Ольги Серебкіної, солістки групи SEREBRO, який вона опублікувала в Instagram, видно, що дівчина знаходиться під крапельницею. Подробиці можливих причин госпіталізації Серябкиной поки не відомі.