Микита Джигурда і Анастасія Волочкова влаштували бійку з екс-водієм балерини Олександром Скиртачем. Про це пише Clutch.

Епічна парочка Волочкової і Джигурди, які останнім часом багато часу проводять разом, знову влипла в скандал. Балерина прийшла з другом на один із російських телеканалів, щоб з'ясувати стосунки з екс-водієм Олександром Скиртачем. Сварка швидко перетворилася на бійку, в якій Джигурда сміливо відстояв честь дами.

Як відомо, Волочкова вже два роки судиться з помічником, який оббрехав її і розповів пікантні подробиці особистого життя. На цей раз колишні колеги зустрілися в студії, куди Джигурда прийшов у якості підтримки балерини.

Волочкова на очах у знімальної групи обматюкала Скиртача, а потім кілька разів вдарила. Джигурда тримав водія, щоб той не побив балерину у відповідь.

Скиртач висловився про Волочкову дуже невтішно: "Вона не жінка, а тварюка. Тварина, а по відношенню до тварин у мене ніяких моральних принципів немає".

Сама балерина трохи подумала і написала цілий пост про колишнього помічника, який виклала в Instagram.

View this post on Instagram

Скиртачи - истинные мошенники, еще раз и по пунктам. Я подала еще одно заявление о КЛЕВЕТЕ на своего бывшего водителя Скиртача. Отдельно скажу о его жене. Знать не знаю и знать не хочу. Все мои претензии оформлены исключительно в правовом поле по отношению к моему экс-шоферу. Учитывая, что он уже осужден! Судом. Двумя инстанциями! Он не был ни моим юристом, ни моим директором. Никем, только рулил моей машиной. И все мои претензии к нему лично. Никаких жен, никаких Софий в наших правоотношениях не фигурирует. И как бы его жена не пыталась и не хотела быть эпицентром скандала, но это ее Личное желание быть в этом. На нее никто не подает никаких заявлений!!!! НИ-КА-КИХ!!! Смотрите программу до самого завершения! Там трэш.🙈 Сто эти клоуны делают на ТВ-не понятно...🤷‍♀️ Пришли «героями», ушли с позором.😝 Никита @instadzhigurda , спасибо за защиту! И многие найдутся, кто не потерпят этого и меня защитят, я верю. Это беспредел. В 18:00 на НТВ. #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Правда, користувачі соцмереж частіше сміються над конфліктом, ніж підтримують Волочкову. Більшість не приймає ні одну із сторін і вважає все це лише слабким піар-ходом балерини.

"Жах. Як вона себе поводить. Позбавити звання народної", "Яка вульгарність,а де виховання,ніби не схожі на вихідців з підворіття. А може таким способом гроші заробляють,до того ж вони не пахнуть", "Позорище…", "Шапіто", "Просто жах", "Позорище по іншому не скажеш", — пишуть в коментарях.

Нагадаємо, 5 зіркових сердцеїдок, які зруйнували чужі сім'ї.

Раніше Знай.uа повідомляв, Анастасія Волочкова похвалилася дивною фотосесією в снігу, пірнувши туди прямо з крижаної купелі.

Також Знай.uа писав, Волочкова заінтригувала романом з генералом Пучковим.