Популярна російська блогер і телеведуча Альона Водонаєва відома своїми імпульсивними висловлюваннями і оголеними фотографіями в соціальній мережі Instagram. Нещодавно знаменитість побувала на московській вечірці на честь відкриття бару своєї хорошої подруги, співачки Анни Седокової. Судячи з усього захід вдався на славу, адже артистка вже встигла викласти пікантне відео танців на підвіконні.

View this post on Instagram

Когда я утром перед тренировкой, зашла в комментарии, я из них вышла. Я знаю, что среди них много хороших, но там было столько плохих, что я решила даже время не тратить на то, чтобы что-то читать и уж тем более что-то удалять. Я выбрала качать свою задницу. Ну а потом, просто поехала по делам. Негатив и его агрессивно - пассивное проявление в комментариях это бич нашего общества. Да и привыкла я к тому, что злобные вагины меня часто хейтят 🤗 Заехала вчера на 15 минут поздравить Аню с открытым бара и осталась часа на 2. Музыка и атмосфера изменили планы. Меня очень редко можно увидеть на тусовке, это понятно даже по моему Инстаграм. Но раз в год и палка стреляет. А уж если стреляю я, то я делаю это хорошо. Зажгла 🔥 Я не употребляю алкоголь. Вообще. И другие стимуляторы тоже. Знаете почему? Кроме того, что я ко всему этому равнодушна и мне это не вкусно, я люблю быть а@уенной! Энергичной, красивой, активной и держать все под контролем. Я люблю свою идеальную кожу, своё тело и свой работающий мозг. Я много рассказываю об этом в своей #КнигаВодонаевой , а так же у меня в шапке профиля есть ссылка на мое большое интервью «нежному редактору», где я отвечая на вопросы, тему здоровья и красоты затронула. Вчера в 12 ночи, к слову, я уже лежала в своей кровати. А в 9:20 утра качала зад. И это мой личный выбор. Как и все остальное в моей жизни. Такой же, кстати, как не читать комментарии которые ко мне не имеют никакого отношения. п.с. А ещё с этой вечеринки я впервые в жизни вернулась домой без лифчика и понятия не имею где он. Хейтеры, обсудите это! Ну и спокойной ночи всем ❤️

A post shared by Alena Vodonaeva (@alenavodonaeva) on

"вчора Заїхала на 15 хвилин привітати Аню з відкриттям бару і залишилася години на 2. Музика та атмосфера змінили плани. Мене дуже рідко можна побачити на тусовці, це зрозуміло навіть на моєму Instagram. Але раз в рік і палка стріляє. А вже якщо я стріляю, то я роблю це добре. Запалила 🔥 Я не вживаю алкоголь. Взагалі. Та інші стимулятори теж. Знаєте чому? Крім того, що я до всього цього байдужа і мені це не смачно, я люблю бути а@уєнною! Енергійною, красивою, активною і тримати все під контролем. Я люблю свою ідеальну шкіру, своє тіло і свій працюючий мозок. Я багато розповідаю про це у своїй #КнигаВодонаевой , а також у мене в шапці профілю є посилання на моє велике інтерв'ю «ніжному редактору», де я відповідаючи на питання, теми здоров'я і краси торкнулася.
Вчора в 12 ночі, до речі, я вже лежала в ліжку. А в 9:20 ранку качала зад. І це мій особистий вибір. Як і все інше в моєму житті. Такий же, до речі, як не читати коментарі які до мене не мають ніякого відношення. п. с. А ще з цієї вечірки я вперше в житті повернулася додому без ліфчика і поняття не маю де він. Хейтери, обговоріть це! Ну і спокійної ночі всім ❤️", - висловилася Водонаєва. Фолловери не пройшли повз: "Чому б не викласти відео зі скачущим задом ще раз 25?!", "Кожному властиво бути собою", "Можна вивезти дівчину з села, а повію з дівчини вивести нереально... 😍😘", "А навіщо виправдовуватися тоді ?".

Популярні новини зараз

Потап підкорив Каменських романтичним сюрпризом: тисячі кілометрів - не перешкода

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Альона Водонаєва показала голий знімок з ванної з кислотним рожевим волоссям. Так, артистка дуже відповідально підготувалася до культового американського фестивалю Вurning Man.

Також знаменитість спробувала відучити фоловерів від шкідливої їжі і фастфуду з хотдогом у роті. Поїдаючи маленьку сосиску, Водонаєва ненароком згадала про колишнього.