Заради кар'єри відомій російській співачці Аллі Пугачовій довелося пожертвувати найдорожчим: на піку слави Примадонна пішла на аборт, про що згодом сильно пошкодувала.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Пугачова та Орбакайте

Нещодавно на росТБ вийшла програма "Засновано на реальних подіях", в якій говорили зокрема про здоров'я Алли Борисівни. Медики навіть поставли їй невтішний діагноз - "безпліддя".

Примадонна

Популярні новини зараз
Пропагандист Соловйов знову "ущемився" через країни Балтії: після України обіцяє війну Естонії, Латвії та Литві Андрій Бєдняков з "Орла та Решки" показав, як виглядає справжній провал: "Скинув 5 кг" Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"
Показати ще

Тривалий час усі знали лише про одну дитину Пугачової - Крістну Орбакайте від першого шлюбу.

Коли вона вийшла заміж вдруге, дізналась, що вагітна. Чоловік Євген Болдін тоді займався її концертами, а Примадонна саме була на піку слави і ні про яку дитину думати не хотіла.

Примадонні довелося зробити аборт, наслідки якого негативно позначилися на здоров'ї.

Але у скандальній програмі показали і інтерв'ю самої Примадонни, в якому вона відверто розповіла про дитину від Філіпа Кіркорова.

Пугачова та Кіркоров

Здавалося, що з часом вона змирилася з цим, але згодом у Примадонни знову виникло сильне бажання стати мамою. На той момент вона була одружена з Філіпом Кіркоровим. Заради досягнення бажаного Алла Борисівна зверталася до найкращих лікарів, і, несподівано для неї самої, старання увінчалися успіхом: співачка завагітніла.

"Був би хлопчик", — ділилася вона після трагедії та з сумом додавала: "Якщо нічого не вийде, буду народжувати пісні".

Однак сина Кіркорову народити не судилося. У Алли Борисівни стався викидень.

"Я не хочу про це говорити. Не вийшло. На все воля Божа. Тоді не вийшло. Вона дуже хотіла. Навіть не стільки я, скільки вона хотіла. Я не розумів, а от їй хотілось цього щастя", - говорив Філіп Кіркоров.

вінчання Примадонни з Кіркоровим

На той момент Пугачовій вже було 49 років, Кіркорову - 27.

Через багато років Алла наважилась ще на один шлюб з молодим перпективним артистом Максимом Галкіним. У них народились двійнята, пара зверталась за допомогою до сурогатної матері.

артисти

Зараз Лізі та Гаррі 5 років. Вся родина готується до ще одної знаменної події - 15 квітня Алла Борисівна святкуватиме своє 70-річчя.

Нагадаємо, Кіркоров спробував відбити Пугачову у Галкіна піснею: оце так подарунок на ювілей.

Як повідомляв портал Знай.ua, колишня дружина Володимира Кузьміна розповіла про дітей Пугачової від нього.

Також Знай.ua писав про те, що в мережі прогримів скандал через сперму Кіркорова, в якому постраждав Галкін.