Відома українська співачка, солістка групи "НеАнгели" Слава Камінська частенько ділиться з фоловерами в Instagram новими фотографіями та новинами свого життя. Камінська відрізняється оригінальністю своїх постів і підписами до них, часто це смішні фото, а ще частіше відверті, але з веселими підписами. Так і в цей раз Слава вирішила показати спокусливе фото, а в підписі до нього, вона написала про кохання та самооцінку.

На своїй сторінці в Instagram зоряна красуня опублікувала нове пляжне фото в сексуально-зухвалому образу. Для спекотної фотосесії Слава наділа рябеньку сукню незвичайного фасону. Вона зображена лежачи і дивиться в камеру, підперши обличчя рукою, її волосся розпущене, а на обличчі яскравий макіяж. У підписі до фотографії Слава Камінська написала величезний пост про любов до себе і самооцінку.

View this post on Instagram

Почему любовь к себе – это главная любовь в нашей жизни? Почему того, кто любит себя, любят все? Почему того, кто не любит себя, не любит никто? Почему тот, кто не любит себя, на самом деле не любит никого? Когда у человека повышается самооценка, его жизнь меняется полностью. И если у вас что-то не ладится (или не ладится вообще ничего), возможно, менять нужно именно это – отношение к себе и своим возможностям. Всем известно железное правило: к вам относятся так, как вы сами к себе относитесь. Не можете сказать про себя: «Я такой классный»? Вот и другие не могут сказать этого о вас… Самооценка влияет буквально на всё: сколько мы зарабатываем, с кем проводим жизнь, занимаемся ли любимым делом или с трудом встаём по утрам и тащимся на нелюбимую работу, делаем ли то, что хотим, или всё время действуем с оглядкой на общественное мнение. Например, в бизнесе работают по большей части уверенные в себе решительные люди. Но немало и невротиков, чью самооценку подкосили неудачи, объективные экономические причины и субъективный человеческий фактор. В этом случае их стратегии меняются: они уже не строят бизнес, а пытаются избежать потерь. Тревожность и страх разорения толкают их на ошибки, которые порой оказываются фатальными. #сперлавсети #полюбисебясам #лабковский

A post shared by Babaslavka (@babaslavka) on

"Чому любов до себе – це головна любов у нашому житті? Чому того, хто любить себе, люблять всі? Чому того, хто не любить себе, не любить ніхто? Чому той, хто не любить себе, насправді не любить нікого? Коли у людини підвищується самооцінка, її життя змінюється повністю. І якщо у вас щось не ладиться (або не ладиться взагалі нічого), можливо, міняти потрібно саме це – ставлення до себе і своїх можливостей.

Всім відоме залізне правило: до вас ставляться так, як ви самі до себе ставитеся. Не можете сказати про себе: «Я такий класний»? Ось і інші не можуть сказати цього про вас… Самооцінка впливає буквально все: скільки ми заробляємо, з ким проводимо життя, чи займаємося улюбленою справою, чи з важко встаємо вранці і тащимося на нелюбиму роботу, робимо те, що хочемо, або весь час діємо з оглядкою на громадську думку.

Наприклад, у бізнесі працюють здебільшого впевнені в собі, рішучі люди. Але чимало і невротиків, чию самооцінку підкосили невдачі, об'єктивні економічні причини і суб'єктивний людський фактор. У цьому випадку їх стратегії змінюються: вони вже не будують бізнес, а намагаються уникнути втрат. Тривожність і страх розорення штовхають їх на помилки, які часом виявляються фатальними", - написала Камінська.

Нагадаємо, Камінська привітала з днем народження найважливішу дівчинку.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Слава Камінська видала секрет ідеальних відносин.

Також портал "Знай.uа" писав, що Слава Камінська показала, хто піклується про її форми.