Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка нещодавно народила первістка російському артисту Владу Топалову, часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. В цей раз знаменитість опублікувала фото, на якому позує з чоловіком і психологом, до якого вони ходили.

На фотографії видно, що Регіна не при параді, хоч і мило посміхається. Вона одягнена в яскраву картату сорочку. А її волосся дивно розпатлане, на обличчі немає макіяжу, і крізь усмішку видно втому. Влад Топалов прийшов з дружиною до психолога в сірому в'язаному светрі. У підписі до фотографії Регіна Тодоренко розповіла про цей похід до психолога.

View this post on Instagram

#1ймесяц , день 20й 🙈 Владислав Михайлович отрастил шевелюру(потому что не успевает сходить в парикмахеру), я с отёкшим лицом держусь на позитиве(в полном коматозе🤪😂) , хотя уже готова убивать ВМ , потому что он все делает «не так как написано в книгах», @vladtopalovofficial в свою очередь поступил очень разумно и организовал нам встречу с крутейший психологом и автором моих любимых книг @l.petranovskaya . Помните , я вам рассказывала, что мы ходили к психологу ?! Так вот , нашему Майклу ещё не было месяца, а мы сразу пришли с вопросом , можно ли уже изучать с малышом Английский алфавит, а стоит ли включать ему Моцарта на ночь , а нужно ли нанять репетитора по китайскому языку, а сколько спортивных секций посещать - 2 или 3, а в театральную студию отдать, а может начать водить его в музыкальную школу, чтоб в 3 года виртуозно играл на фортепиано как Шопен???!?!!!!!🙈🤪🤪🤪 Спасибо Людмиле за то, что успокоила нас и дала возможность решить наши задачи) В тот момент мы полетели домой в полнейшей эйфории! Вы ведь наверняка читали #ТайнаяОпора ??? Делитесь впечатлениями , как вам? Что посоветовали бы ещё прочитать ?)

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"#1ймісяць, день 20-й. Владислав Михайлович відростив шевелюру (тому що не встигає сходити до перукаря), я з набряклим обличчям тримаюся на позитиві (в повному коматозі), хоча вже готова вбивати ВМ, тому що він все робить «не так, як написано в книгах». @vladtopalovofficial у свою чергу вчинив дуже розумно і організував нам зустріч з крутою психологом і автором моїх улюблених книг @l.petranovskaya. Пам'ятаєте, я вам розповідала, що ми ходили до психолога?!

Так от, нашому Майклу ще не було місяця, а ми відразу прийшли з питанням, чи можна вже вивчати з малюком англійський алфавіт, а чи варто включати йому Моцарта на ніч, а чи потрібно найняти репетитора з китайської мови, а скільки спортивних секцій відвідувати – 2 або 3, а в театральну студію віддати, а може почати водити його в музичну школу, щоб у 3 роки віртуозно грав на фортепіано як Шопен? Спасибі Людмилі за те, що заспокоїла нас і дала можливість вирішити наші завдання. У той момент ми полетіли додому в цілковитій ейфорії! Адже ви напевно читали #ТайнаяОпора? Діліться враженнями, як вам? Що порадили б ще прочитати?", - написала Регіна.

Нагадаємо, Тодоренко і Топалов роздають шанувальникам мерседес, гроші та техніку.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Регіна Тодоренко повернулася до зйомок свого шоу, ще й чоловіка експлуатує.

Також портал "Знай.uа" писав, що Регіна Тодоренко показала будинок своєї мрії.