Солістка "золотого" складу групи "ВІА Гра", відома українська співачка Анна Сєдокова, яка живе і працює в Москві, часто радує шанувальників новинами свого життя в Instagram. Співачка не втрачає можливості похвалитися в мережі своїми соковитими формами, і кожен раз публікує знімки, на яких позує у відвертих вбраннях. 

Але цього разу епатажна артистка вирішила відійти від образу спокусниці і вбралася в просту жінку, яка вигулює собаку. Для цієї прогулянки Анна Сєдокова одягла спортивний лук, що складається з яскраво-червоних штанів і об'ємної толстовки оверсайз з капюшоном на голові. Свій образ артистка завершила такими ж яскравими червоними кросівками. Її волосся розпущене і визирає з-під капюшона, а на її обличчі круглі темні окуляри. Однією рукою Анна Сєдокова гладить велику собаку, яка сидить біля її ніг.

View this post on Instagram

Вы же знаете, как я люблю собак ❤️ Не раз рассказывала о тех, кто оказался в приюте. Но сегодня речь не о них. 27 апреля с 11.00 до 19.00 Комитет ветеринарии города Москвы впервые проводит акцию к международному дню собак-проводников. Если увидите яркие шатры с названием акции «День собак-проводников» на ВДНХ, в Сокольниках, Парке Горького, на Манежной и Трубной площади, Тверском бульваре и около «Атриума», то знайте - там можно познакомиться с этими прекрасными животными. Они помогают слепым людям жить полноценной жизнью и оберегают их от травм. Кстати, как они это делают, можно почувствовать на себе. В шатрах будет работать специальная площадка с препятствиями, пройти которую можно в светонепроницаемой маске с помощью собаки-проводника. Без милоты тоже не обойдется - организаторы обещают привезти щенков разных пород, которых только начинают дрессировать. А если у вас уже есть собака, можно бесплатно проконсультироваться с ветеринаром. #комитет_ветеринарии #четвероногая_москва #комитет_ветеринарии_москва #cобака_проводник

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Популярні новини зараз

"Зрада прийшла, звідки не чекали": Макрон нагодував Путіна ласощами просто з Криму

ПриватБанк перестав працювати: дісталося кожному клієнту, термінова заява

Монетизовані субсидії: українцям повідомили важливе рішення, доведеться обирати

Олена Зеленська кардинально змінилася за місяць: куди зникала перша леді та як тепер виглядає

Показати ще

У підписі до фото Седокова написала: "Ви ж знаєте, як я люблю собак. Не раз розповідала про тих, хто опинився в притулку. Але сьогодні мова не про них. 27 квітня з 11.00 до 19.00 Комітет ветеринарії міста Москви вперше проводить акцію до міжнародного дня собак-поводирів. Якщо побачите яскраві намети з назвою акції «День собак-поводирів» на ВДНГ, в Сокольниках, Парку Горького, на Манежній і на Трубній площі, Тверському бульварі і біля "Атріуму", то знайте – там можна познайомитися з цими прекрасними тваринами. Вони допомагають сліпим людям жити повноцінним життям і оберігають їх від травм.

До речі, як вони це роблять, можна відчути на собі. У наметах працюватиме спеціальний майданчик з перешкодами, пройти які можна у світлонепроникній масці з допомогою собаки-поводиря. Без милоти теж не обійдеться – організатори обіцяють привезти цуценят різних порід, яких тільки починають дресирувати. А якщо у вас вже є собака, можна безкоштовно проконсультуватися з ветеринаром".

Нагадаємо, Анна Сєдокова привітала чоловіків гарячим фото в бікіні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що розпусна Сєдокова осідлала дещо тверде.

Також портал "Знай.uа" писав, що Сєдокова зібрала сексуальних подружок і влаштувала "тройничок".