Відома українська травесті-діва Монро активний користувач соцмереж, вона часто ділиться фотографіями, новинами і навіть порадами зі своїми шанувальниками в Instagram. Але в цей раз Невгамовна Монро, як вона сама себе називає, опублікувала у соцмережі несподіване фото у футболці з оригінальним принтом і розповіла про акцію, яку запустили в День боротьби з гомофобією.

На фотографії, яка з'явилася в записі Монро, вона зображена у світлій футболці з написом: "Борітеся – Поборете". Також на фото є підпис-цитата від травесті-діви: "Я живу у вільній країні, і кожен з нас заслуговує бути коханим і любити". А у підписі до фотографії Монро розповіла про вільне кохання, гомофобію і свої мрії.

View this post on Instagram

Сегодня, 17 мая всемирный день борьбы с гомофобией! Надеюсь застать то время, когда это позорное явление навсегда исчезнет из украинского общества, и людей перестанут судить за выбор кого любить,как выглядеть и чем заниматься💛💙 Ну да, я еще та идеалистка и мечтатель! Совместно с @kyivpride и многими украинскими популярными артистами, в медиапространстве запущен проект #БорітесяПоборете, в котром поднимаются вопросы принятия, толерантности и равенства прав для всех, не зависимо от ориентации, вероисповедания и внешнего вида! Мое видео-обращение вы можете найти по ссылке в био профиля 🌈💛💙 Отдельная благодарность автору и режиссеру проекта @dvizhon 🙏 Фото @rukobratskaya_ilona_fotograf Дизайнер футболок @omelya.tdress Организатор @sofiia_lapina И до встречи 23 июня на #КиївПрайд2019🌈🌈🌈 Вместе мы сила! #неугомоннаяМонро

A post shared by Неугомонная Монро (@monritta) on

Популярні новини зараз

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Вербна неділя з 19 квітня по 2 травня: чого категорично не можна робити перед Великоднем

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Показати ще

"Сьогодні, 17 травня, всесвітній день боротьби з гомофобією! Сподіваюся застати той час, коли це ганебне явище назавжди зникне з українського суспільства і людей перестануть судити за вибір кого любити, як виглядати і чим займатися. Ну так, я ще та ідеалістка і мрійниця! Спільно з @kyivpride і багатьма українськими популярними артистами, в медіа-просторі запущений проект #БорітесяПоборете, в якому піднімаються питання прийняття, толерантності та рівності прав для всіх, не залежно від орієнтації, віросповідання та зовнішнього вигляду!

Монро

Моє відеозвернення ви можете знайти за посиланням у біо профілю. Окрема подяка автору і режисерові проекту @dvizhon. Фото @rukobratskaya_ilona_fotograf. Дизайнер футболок @omelya.tdress. Організатор @sofiia_lapina. І до зустрічі 23 червня на #КиївПрайд2019. Разом ми сила! #неугомоннаяМонро", - написала Монро.

Шанувальники не пройшли повз і почали активно обговорювати публікацію Монро. Фолловери оцінили акцію, в якій бере участь Монро, а деякі пообіцяли відвідати "КиївПрайд", на який запрошує травесті-діва.

Нагадаємо, невгамовна Монро вставила свої п'ять копійок у скандал навколо Нацвідбору на Євробачення 2019.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що травесті-діва Монро показала неймовірне.

Також портал "Знай.uа" писав, що травесті-діва Монро змінила імідж і загуляла з "подружками" в Лондоні.