Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський відповів на важливе питання про грудне вигодовування.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Мы сейчас живем в такое динамичное время, когда мамы, как правило, очень заняты. И даже, когда рождается ребенок они все равно очень заняты. А кормить грудью хочется. Насколько меняется качество молока, которое она оставляет через молокоотсос? Меняется ли оно? ⠀ Ответ: ⠀ Сцеженное, правильно замороженное и полученное потом ребенком после правильного отогревания, то есть на водяной бане, а не в микроволновой печи, не будет принципиально хуже. Не будет. ⠀ Тем не менее, я бы настоятельно рекомендовал до шести месяцев сосредоточиться на вашем главном долге в этой жизни. То есть, шесть месяцев вы должны посвятить только ребенку. Хотя слово «должны» я говорю условно. Потому что долг по отношению к ребенку не должен заменять всё. То есть, если вы голодаете эти полгода, а надо идти работать – значит идите. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #грудноевскармливание #гв #сцеженноемолоко

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

"Запитання. Ми зараз живемо в такий динамічний час, коли мами, як правило, дуже зайняті. І навіть, коли народжується дитина, вони все одно дуже зайняті. А годувати грудьми хочеться. Наскільки змінюється якість молока, яке вона залишає через молокосос? Чи змінюється воно?

Популярні новини зараз

Колишній прем'єр-міністр приголомшив правдою Путіна: "Уже не частина моєї країни"

В Офісі президента вирують емоції, Богдана вивели з себе остаточно: "Що це за разводняк?!"

Сім'я онкохворої Заворотнюк пішла на радикальний крок: "няня Віка" залишилася без лікарів, це кінець

Хвороба Заворотнюк зовсім не така, як стверджували: що насправді трапилося з зіркою "Моєї прекрасної няні"

Показати ще

Відповідь. Зціджене, правильно заморожене і потім отримане дитиною після правильного відігрівання, тобто на водяній бані, а не в мікрохвильовій печі, не буде принципово гірше. Не буде. Однак, я б настійно рекомендував до шести місяців зосередитися на вашому головному боргу в цьому житті. Тобто, шість місяців ви повинні присвятити тільки дитині. Хоча слово "повинні" я кажу умовно. Тому що борг щодо дитини не повинен замінювати все. Тобто, якщо ви голодуєте ці пів року, а треба йти працювати – отже йдіть".

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.