Чоловік Анастасії Заворотнюк фігурист Петро Чернишов повернувся до гастролей. Недавно він виступив в льдовому шоу "Руслан і Людмила"в Петербурзі, а найближчим часом він дасть кілька виступів в рамках іншого спектаклю.

Як відомо, дружина  Чернишов, актриса Анастасія Заворотнюк бореться зі смертельною хворобою. Шанувальники акторки вважали, що в такій ситуації Чернишов відмовиться від роботи, щоб побути поряд з дружиною в такий важкий час. Але колеги Чернишова розповіли, що у нього фактично не залишилося іншого виходу, крім як повертатися до гастролей, знову виходити на лід, пропадати на репетиціях. 

У найближчому оточенні Петра Чернишова кажуть, що фігурист вже уклав домовленості щодо своєї участі в інших льодових шоу, зокрема він виступить в новорічному спектаклі "Спляча красуня".

Чернишов готовий пожертвувати різдвяними канікулами, щоб заробити ще декілька мільйонів рублів на лікування дружини. 

"Звичайно, всі думки Петра зараз тільки про одне, навряд чи йому хочеться посміхатися, але він великий професіонал. Йому треба заробляти величезні гроші на порятунок дружини, і це очевидно", - розповідають колеги фігуриста.

Популярні новини зараз

Зеленський зайняв козирне місце на концерті "95 Кварталу": у залі збожеволіли від реакції

Пугачова в шортах пустилася у дикий танок, втомлений Галкін оцінив зустріч

Синоптики попередили українців про безжальну зиму, перепади майже в 40 градусів: свіжий прогноз

"Фріске" з'явилася напередодні весілля Шепелєва, фанати не можуть повірити очам

Показати ще

Все це заради заробітку, адже 100 000 рублів в день коштує лише перебування Анастасії в палаті, а витрат на її лікування значно більше.

Друзі Чернишова також розказали, що завдяки роботі фігурист почав їсти, а був період, що його буквально заставляли це робити.

Нагадаємо, онкохвору Заворотнюк та її сім'ю підтримали відомі фігуристи.