Цими днями відома українська співачка Софія Ротару, яка раніше втрапила у гучний скандал стосовно повернення до Росії, пішла на зухвалий крок. Так, артистка виступила на фестивалі "Пісня року". Відповідні відеоролики з'явилися в Instagram знаменитості.

На одному із них, видно українську співачку біля входу концертно-розважального комплексу "ВТБ Арена", де вона обнімалася із скандальним російським Філіпом Кіркоровим.

View this post on Instagram

Ее тут ждали, наверно, больше всех. София Ротару приехала на «Песню года»👏🏼Выглядит потрясающе, настроение отличное За кулисами София Михайловна встретилась и пообщалась с другом - Филиппом Киркоровым😊И вся в цветах и комплиментах покинула мероприятие! 🔥Она потрясающая! Она невероятная! Можно говорить о ней бесконечно 😍 София Михайловна Ротару после выступления на Песне Года 2019 😍 #СофияРотару ❤️ #Ротару #7декабря2019 #втбарена #Москва #Россия 🇷🇺 ❤️ #любим #киркоров #песнягода2019

A post shared by 🌟 𝙎𝙤𝙛𝙞𝙖 𝙍𝙤𝙩𝙖𝙧𝙪 | София Ротару🌟 (@_sofia_rotaru_fan) on

Популярні новини зараз

Кількість безробітних через декілька років значно збільшиться: "Працюватимуть лише..."

В Україні пенсіонерам згадали передвиборні 2 тисячі: як змінилися виплати, і що буде далі

Настя Каменських забула про пристойності і оголилася на камеру: "Просто вогонь"

Американка не змогла витягти смартфон з інтимного місця та пішла просто до судді

Показати ще

"Її тут чекали, напевно, більше всіх. Софія Ротару приїхала на "Пісню року". Виглядає приголомшливо, настрій відмінний всім злим язикам на зло. За лаштунками Софія Михайлівна зустрілася і поспілкувалася з другом – Філіпом Кіркоровим. І вся в квітах і компліментах покинула захід", – саме так підписала відеоролик артистка.

Зауважимо, що в коментарях українці негативно віднеслися до приїзду Ротару в Росію, назвавши її зрадницею.

Нагадаємо,  Софія Ротару поїде в Москву для того, щоб знятися в музичній премії "Пісня року"