Популярна українська співачка і актриса Оля Полякова, яка відома також як Суперблондинка, активно веде свій профіль Instagram. Нещодавно знаменитість виставила трепетне спільне фото з "королем російської поп-естради" Філіпом Кіркоровим, трепетно привітавши давнього друга з 53-річчям 30 квітня. Так, артистка зізналася, що в захваті від творчості виконавця, назвавши також безліч його позитивних якостей. Варто відзначити, що багатьох шанувальників зовсім не порадувало таке тепле привітання, особливо звернення до Філіпа, як до "Короля".

View this post on Instagram

Сегодня день рождения у Короля! 😻 мы все знаем его всю жизнь, и всегда, как ярчайшего артиста современности, с прекрасными песнями, лучшими шоу, крутейшими клипами! Филипп всегда на пике, много лет, это очень сложно быть всегда Новым, и всегда актуальным, но у него получается, как? Одному Богу известно, но быть популярным у взрослых и детей, на протяжении всей карьеры, удаётся только Ему! А при этом, это открытый, радостный, легкий , отзывчивый, очень добрый, и всегда позитивный человек, прекрасный отец и классный друг! Будь здоров и всегда полон сил, и той неуемной энергии, которая позволяет нам, так много лет наблюдать этот ярчайший полёт! 💫 Виват Король!🤴🏽 P.S. Прости меня за мою неделикатность...) Очень тебя люблю!❤️ @fkirkorov

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

Сьогодні день народження у Короля! 😻 ми всі знаємо його все життя, і завжди, як найяскравішого артиста сучасності, з прекрасними піснями, кращими шоу, крутійшими кліпами! Філіп завжди на піку, багато років, це дуже складно бути завжди Новим, і завжди актуальним, але в нього виходить, як? Одному Богу відомо, але бути популярним у дорослих і дітей, протягом всієї кар'єри, вдається тільки Йому! А при цьому, це відкритий, радісний, легкий , чуйний, дуже добрий, і завжди позитивний чоловік, прекрасний батько і класний друг! Будь здоровий і завжди сповнений сил, і тієї невгамовної енергії, яка дозволяє нам, так багато років спостерігати цей яскравий політ! 💫 Віват Король!🤴🏽 P. S. Пробач мене за мою яка неделікатність...) Дуже тебе люблю!❤️ @fkirkorov зворушливо привітала Кіркорова Полякова

Популярні новини зараз

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Показати ще

Фолловери не пройшли повз, однак їх думки сильно розділилися. Одні стали стверджувати, що Оля такими вчинками начебто зраджує Україну, однак інші заступилися за співачку.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Оля Полякова разом з Лесею Нікітюк взяли участь у показі дизайнера Андре Тана в рамках Ukrainian fashion week.

А ще артистка в Одесі показала ідеальну фігуру в білому купальнику.