Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість поділилася дуже важливим для всіх жінок постом, розповівши про типи тренувань, які повинні ідеально підходити кожному. Так, артистка відзначила, що людина в першу чергу повинна задуматися, що б їй хотілося в собі поліпшити, як допомогти здоров'ю і для чого варто розвивати те чи інше вміння. Також Аніта видала, який вид занять допоможе схуднути швидше всього.

View this post on Instagram

Начнём с того, что физические упражнения делятся на те, что развивают: силу, гибкость, скорость, координацию или выносливость. ⠀ 🧘🏼‍♀️Йога, стретчинг - развивают гибкость. ⠀ 🏊🏻‍♀️Пробежки, велосипед, плавание, танцы (длительно) - выносливость. ⠀ 🏋🏼‍♀️ тренажёрный зал, силовые упражнения - развивают силу (читай как следствие рельеф и форму мышц). ⠀ 🤾🏼‍♀️ игры, бег, прыжки, плавание на скорость - развивают скорость. ⠀ 💃🏼 танцы, ролики - координацию. ⠀ Ну ясное дело, во всех видах развиваются все качества, просто в разной мере. Йога может быть и силовой, силовые можно делать продолжительно и с малым весом и тогда и выносливость тренируется. Но суть в том, что тренировками - мы работаем над физ качествами. И конечно сердечная система, дыхательная, нервная система, работают суставы, снятие стресса, в общем в целом здоровее телом и головой, меньше болезней. ⠀ Чем заниматься, если хочу похудеть? Без разницы, смотря какое качество вам интересно развить. А худеть или поправляться вы будете от еды - ее или много или мало. При этом только питанием - форму тела, осанку или выносливость не создать.

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

Почнемо з того, що фізичні вправи поділяються на ті, що розвивають: силу, гнучкість, швидкість, координацію або витривалість. ⠀ 🧘🏼‍♀️Йога, стретчинг - розвивають гнучкість. ⠀ 🏊🏻‍♀️Пробіжки, велосипед, плавання, танці (довгостроково) - витривалість. ⠀ 🏋🏼‍♀️ тренажерний зал, силові вправи розвивають силу (читай як наслідок рельєф і форму м'язів). ⠀ 🤾🏼‍♀️ ігри, біг, стрибки, плавання на швидкість розвивають швидкість. ⠀ 💃🏼 танці, ролики - координацію. ⠀ Ну ясна річ, у всіх видах розвиваються всі якості, просто в різній мірі. Йога може бути і силовою, силові можна робити довго і з малою вагою і тоді і витривалість тренується. Але суть в тому, що тренуваннями - ми працюємо над фіз якостями. І звичайно серцева система, дихальна, нервова система, працюють суглоби, зняття стресу, загалом в цілому здоровими тілом і головою, менше хвороб. ⠀ Чим займатися, якщо хочу схуднути? Без різниці, дивлячись яку якість вам цікаво розвинути. А худнути або видужувати ви будете від їжі - її чи багато, чи мало. При цьому тільки харчуванням - форму тіла, поставу або витривалість не створити. поділилася порадами Луценко

Популярні новини зараз

Обранець "Холостячки" Еллерт оригінально привітав Мішину зі святом: "У всіх моїх Ксю…"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Аніта Луценко в сміливому платті показала, як ефектно відсвяткувала 36-річчя.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Аніта Луценко зізналася, що ефективніше - велотренажер vs бігова доріжка.

Також Знай.uа" писав, що Руслана підкорила силу стихій на висоті 120 метрів, дивовижне відео.