Відома українська реп-виконавиця Аlyona Аlyona вирішила трохи втішити та підбадьорити своїх шанувальників під час війни, тому вирішила записати кумедне відео, яким вона поділилася у популярній мережі ТікТок.

Після того, як почалася війна серед українців, підвищився попит на деякі товари, тому їх сметали з полиць, як тільки їх привозили до магазину.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Через військові дії логістика дещо ускладнилася, тому привезти деякі товари займало більше часу, ніж це було раніше, тому іноді українці мали дефіцит. Серед таких товарів були навіть гігієнічні прокладки, цукор чи крупи.

Аlyona Аlyona, скріншот
Аlyona Аlyona, скріншот

Популярні новини зараз
Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація 50-річний чоловік влаштував 24-годинний інтим і тепер йому загрожує ампутація Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений" Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн"
Показати ще

Аlyona Аlyona, скріншот
Аlyona Аlyona, скріншот

Саме з цієї теми вирішила і пожартувати українська виконавиця Аlyona Аlyona. Знаменитість записала відео, як вона сидить у себе на кухні та на камеру показує гігієнічні прокладки та тампони.

Аlyona Аlyona, скріншот
Аlyona Аlyona, скріншот

Після цього знаменитість узяла собі чашку і з гіркою насипала її собі в чай, перед тим дувши на ложку.

"Гарно жити не заборониш", - так іронічно Alyona Alyona підписала оприлюднене відео.

@alyona.alyona.official

Красіва жить нє запрєтіш 😁😁😁 #україна🇺🇦 #укртікток

♬ original sound - Tony

Нагадаємо, що Аlyona Аlyona пригрозила Лукашенку і відмовилася від його "картоплі на деруни": "Чому народ має розплачуватися".

Раніше ми повідомляли, що Alyona Alyona втрутилася у сварки щодо переходу на українську мову: "Нічого не заважає розмовляти так, як зручно".