Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Вегетаріанство: за і проти?
"Навколо вегетаріанства існує багато міфів. Наприклад, що вегетаріанці отримують менше поживних речовин з їжі, їм не бажано займатись спортом, або навіть, що вегетаріанство - це хвороба. Близько 7 років тому на просторах інтернету почала поширюватись неправдива інформація, начебто ВООЗ визнало вегетаріанство хворобою, а саме - психічним розладом", - згадує вона.
Супрун попереджає: такий раціон справді корисний, але якщо збалансований, спланований, то навіть може використовуватися у медичних цілях – для профілактики захворювань.
Посилаючись на дані Академії харчування та та дієтології США підтверджує: така дієта підходить для людей на всіх етапах життєвого циклу, в тому числі жінкам під час вагітності й лактації, немовлятам, дітям, підліткам, людям похилого віку, а також спортсменам.
"На сьогодні рослинна їжа визнається як не тільки повноцінною для харчування, але також як спосіб профілактики та зменшення ризику появи багатьох хвороб. Дослідження вказують, що вегетаріанці мають нижчі ризики появи серцево-судинних захворювань, надмірної ваги та ожиріння та деяких видів раку", - підкреслила виконуюча обов'язки міністра.
Основні принципи рослинної дієти від Супрун
-Здоровий раціон (овочі, фрукти, насіння),
- Повноцінна норма білка замінника тваринного білка на рослинний (бобові, соєві продукти, горіхи): вони сприяють зменшенню ризику появи багатьох захворювань.
- Якщо ви не їсте м’яса, втім компенсуєте це малопоживною їжею - очікувати на якісь корисні ефекти для здоров’я марно.
- варто заздалегідь зрозуміти, яким чином ви будете планувати свій оновлений раціон, щоб отримувати достатньо поживних речовин.
- Якщо не дуже любите фрукти чи овочі - це може стати проблемою. Обов’язково консультуйтеся зі своїм лікарем
Дивіться: правда та міфи про вегетаріанство
Як повідомляв
Також