В анексованому
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Крим після анексії: на що скаржиться населення?
На пункті "Чонгар" поки рух йде швидко, росіяни традиційно скаржаться у соцмережах, нібито з України прямує "натовп екологів та хіміків", поступово починають утворюватися черги.
Мешканці заражених хімікатам регіонів скаржаться на погіршення стану здоров'я, забруднене повітря та багато іншого:
"З ранку до вечора було нормально, а потім знову поперло", "Приїхала з Євпаторії, відразу відчула кислий запах, відразу нудити почало. Мало що змінилося. Нудота не проходить, печія і стан дуже поганий ","Повітря на вулиці у дворі чистіше стало, а ось з 7 поверху відчувається кислота - слабше, але відчувається "," Зараз вийшов на балкон - запах є. Не такий пекучий, але є "," Сьогодні повернулися з Керчі. Кислотою не пахло, але почало дерти в горлі і піч очі. Взяли речі і поїхали знову з міста до батьків. Все пройшло. І це факт. Бережіть себе ", - пишуть у коментарях.
Але найголовніше, що непокоїть кримчан – так звана комендантська година. У Ялті взагалі не можливо вийти на вулицю, по скверам десятки безхатьків, каналізація забита, дороги зруйновані, а саме місто поступово перетворюється на звалище.
В Алушті зникли банкомати, гроші зняти тепер не можна, в черзі люди обговорюють виключно провальний курортний сезон.
Не допоміг навіть хвалений Керченський міст, після будівництва якого Путін обіцяв Криму "табуни туристів".
Український паспорт зайняв 24 місце по спектру можливостей, які надає своєму власникові.
Паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ в 90 країн. Ще в 41 країні українці можуть отримувати візу по прибуттю.
Курс рубля – 70, у державному секторі урізали преміальні, тому кримчани навряд чи можуть назвати життя у "приєднанні" до Росії таким райдужним, як описували їм з Кремля.
Дивіться: озвучено причину екологічної катастрофи в Криму
Як повідомляв
Також