Незаконно засудженому в Росії Олегу Сенцову прийшов лист з проханням завершити акцію голодування. Таке послання написав Сенцову ще один в'язень Кремля Станіслав Клих.

Про це українським журналістам розповіла мати ув'язненого Тамара Клих, яка нещодавно побувала на триденному побаченні з сином.

Станіслав Клых

"Стас Сенцову написав листа. Я його взяла, вишлю і Людмилі Денисовій (українському омбудсмену – ред.) передам на словах його заклик. Стас каже, що Сенцов писав йому листівку і лист, ще, напевно, до голодування, так самі тюремники кажуть, що тюремники – тюремникам листи не передають. Тому попросив мене надіслати", - сказала мати ув'язненого.

"Просив Сенцова (у Стаса немає дітей, а у Сенцова є), сказав: "Мамо, скажи Денисовій, нехай передасть, щоб він припинив голодувати. Ми розуміємо, що він за всіх (голодує – ред.), і ми його не засудимо, якщо його звільнять одного, у нього двоє дітей, ще й кажуть, що один хворий. Нехай подумає про дітей і не голодує"", - переповіла Тамара Клих слова свого сина.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російська правозахисниця Зоя Свєтова нещодавно отримала листа від українського бранця Кремля, режисера Олега Сенцова.

Про це вона розповіла на своїй сторінці в Facebook, зазначивши: він просив передати слова подяки кожному, хто його підтримує:

"Спасибі тим людям, які все ще, незважаючи на цей тривалий нескінченний марафон продовжують підтримувати мене, а головне і всіх інших українців. Вони не здаються і я разом з ними. Вірю в хороший результат всієї цієї історії, незважаючи ні на що", – цитує Свєтова слова Сенцова.

Варто нагадати, що кандидатуру в'язня Кремля, українського режисера Олега Сенцова у четвер, 27 вересня висунули на премію імені Андрія Сахарова 2018 року. Його кандидатуру в комітеті Європейського парламенту з закордонних справ представив депутат Європарламенту від Словаччини Едуард Кукан.

Нагадаємо, Сенцов звернувся до українців.

Як повідомляв Знай.uа Париж зробив Сенцову подарунок.

Знай.uа писав, у Путіна вигадали нову тортуру для Сенцова.