В Україні споживча інфляція у вересні 2018 року не показала жодних "рухів" і склала 8,9% по відношенню до торішніх показників. Так, більше половини своїх "кровних" українці віддають за продукти харчування, а точніше 53,4%.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТакі дані повідомили в Державній службі статистики України. Також у Держстаті підрахували, що в останні чотири роки українці стали менше виділяти грошей на розваги і відпочинок. А найменше витрачаємо на медобстеження. Про це пише "Сегодня".
Киянка Тетяна Гук записує всі свої витрати. Половина її сімейного бюджету йде на харчування.
"На їжу у нас 6040 гривень, а ось на бензин майже 4000. Залишається 15% на розваги, на походи з сином до театру, зоопарку", – розповідає Гук.
В Америці на їжу витрачають 14% бюджету. А ось на оренду житла та іпотеку йде близько 40% доходів. Інші – на обслуговування авто, освіту та розваги.
У європейців на оренду житла і комунальних послуг йде 25% доходу. По 12% доводиться виділяти на їжу і громадський транспорт. Власним авто користуються кожен день. Посиденьки в кафе – один-два рази на місяць.
Фінансовий експерт Марина Ждан зазначає, що українці можуть зекономити, якщо записуватимуть свої витрати і відмовляться від емоційних покупок.
Нагадаємо, опубліковано рейтинг найкращих країн для роботи.
Як повідомляв Знай.uа навіть українські чинуші позаздрять: ватажки "ЛДНР" показали, як треба красти.
Знай.uа писав, у Гройсмана порахували, скільки Ічня коштуватиме Україні.